Ichigo Kurosaki

15. března 2009 v 21:52 | Ryouko |  Bleach: postavy
Ichigo Kurosaki
Shinigami a Vizard
Shi-kai: Zangetsu(,,vystřeluje,, zesílené proudy jeho reiatsu), další útok je Getsuga Tenshou nebo také dorůstající půlměsíc, nemá oživení, je stále v tzv. ,,otevřené formě,,
Ban-kai: Tensa Zangetsu (zvyšuje jeho rychlost)
Datum narození: 7.července
Výška: 174cm
Váha: 61 kg
Kurosaki Ichigo, je středoškolský student, který žije se svým otcem Kurosaki Isshinem a dvěma mladšími sestrami Karin a Yuzu. Odmala má schopnost vidět duchy, ale to ho až do chvíle, kdy potká Shinigami Kuchiki Rukiu nijak neovlivńuje. Jeho matka Masaki zemřela, když se jako malému Ichigovi zdálo(nemyslím zdálo jako ve snu), že vidí ducha skákat do jezera a běžel za ním. Masaki běžela za ním a chvíli poté byla mrtvá. Ichigovi tenkrát bylo 9 a ještě nedokázal rozeznat mrtvé od živých. Později zjistí, že to nebyl duch, ale Hollow Grand Fisher a Masaki zabil právě on. Ichigo si její smrt vždy vyčítal. Když se s Grand Fisherem znovu po 6 letech setká, nedokáže ho porazit.
Jeho život se změní právě když potká Rukiu. Po počátečním překvapení z toho, že ji Ichigo vidí, se mu představí jako shinigami Kuchiki Rukia a prozradí mu, jak se to ve skutečnosti má s posmrtným životem, hollow, plusky, atd. Nestačí mu ale vysvětlit víc, protože je napadne Hollow. Ichigo, za cílem zachránit rodinu,se před něj dost naivně postaví. Rukii je jasné,že by to nepřežil, takže se ho pokusí ochránit. Bohužel je při tomto činu zraněna. Řekne Ichigovi, že jestli chce zachránit rodinu, musí si do srdce vrazit její zanpakutou a vzít si tak její síly. Vše se zdaří a Ichigo s nově nabytými silami Hollow lehce přemůže. Jenže kvůli jeho obrovskému reiatsu vzal Ichigo Rukii všechny její síly, ne jenom část, jak původně plánovala, a tak musí Rukia nějakou dobu zůstat v Reálném světě a práci Shinigami musí dočasně vykonávat Ichigo.
Tento stav ale netrvá dlouho, jelikož Rukiin čin je v Soul Society zakázán, a tak pro ni po nějaké době přijdou jiní shinigami, aby ji odvedli zpět a mohl začít soud. Ichigo se jim v tom samozřejmě snaží zabránit, ale rozdíl v jejich síle je natolik propastný, že po boji Ichigo přijde o své shinigamské síly a pravděpodobně by i zemřel, kdyby ho nenašel obchodník ze Soul Society Urahara Kisuke. Ten mu ošetří rány a podrobí ho tvrdému tréninku, aby své síly získal zpět a za pár dní se se svými spolužáky, kteří v sobě nedávno objevili podobné schopnosti Ishidou Uryuu, Sadem Yasutorou, Inoue Orihime a mluvící kočkou Yoruichi vydává Ichigo do Soul Society, aby Rukie oplatil tehdejší záchranu života. Později se ukáže, že v Ichigovi není jen síla Shinigami, ale i zlého, prázdného,které se ho snaží ovládnout. Proto Ichigo podstoupi ještě jeden trénink a to u Vizardů, aby byl schopen porazit vnitřního prázdného,
který ho začal pohlcovat a ovládat.
Následně, co Ichigo porazí svého vnitřního prázdného se učí, jak využít sílu
prázdného pro sebe a jak co nejdéle udržet jeho sílu, aby ji mohl využít k boji pro
ochranu svých přátel. Ichigo má bojovnou povahu a velké srdce, vždy chce ochránit slabší a nikdy by dobrovolně nepřipustil, aby se jeho přátelům něco stalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hinaki tvoje eSBénko hinaki tvoje eSBénko | E-mail | Web | 3. dubna 2009 v 13:45 | Reagovat

No asík Bleach protoze se mi hrozně zalíbil:0)a nebo Sasukeho je to jedno.No a u mě to de až na dnešek protoze jsme ze všech předmětů buď psali nebo zkoušeli:0)A ty??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama