Kuchiki Byakuya

21. dubna 2009 v 18:13 | Ryouko |  Bleach: postavy


Shinigami, kapitán 6. divize
Shi-kai: Senbonzakura(Tisíc třešňových květů,oživení:Chire!Rozštěp!)
Ban-kai:Senbonzakura Kageyoshi (White imperial blade,Tisíc temných čepelí)
Datum narození: 31.ledna
Výška:180 cm
Váha: 64 kg
Byakuya je kapitán 6.divize a také je členem jedné z nejvznešenějších rodin v Soul Society. (Znakem vysoké šlechty je také jeho čelenka jménem Kenseikan). Vzal si za ženu Hisanu,(která se velmi podobá Rukii) i přes zákaz své rodiny a to takový,že si musí vzít člena vznešené rodiny. Před hroby svých rodičů slíbil, že už žádný zákaz nikdy neporuší. Po pár letech ale Hisana zemřela a on podle jejího přání vyhledal Rukiu a adoptoval ji.
Staral se o ni a chránil ji jako její starší bratr. Odvedl ji ale ze světa lidí, bránil Renjimu a Ichigovi, aby ji zachránili před popravou a když se to Ichigovi podařilo, řekl, že ji popraví vlastní rukou.
Byakuya Kuchiki je povahou velmi netečný, arogantní, ledový, ale také hrdý a nerad porušuje pravidla(výjimku udělal jen u své ženy). Později ale váhá, jestli má Rukiu popravit nebo splnit přání Hisany, že ji ochrání.
Nakonec se rozhodne ji zachránit, když ji chce Ichimaru probodnout svou zanpakutau, pravděpodobně použije svůj Bleskový krok a stoupne si před ní. Pak vysvětluje Rukii, jaký je pravý důvod toho, že ji adoptovali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sakura haruno sbenko sakura haruno sbenko | Web | 21. dubna 2009 v 20:25 | Reagovat

jejj pekne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama