Květen 2009

Hitsugaya v koncích xD

31. května 2009 v 12:02 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Nějak si s tím neví rady...

Malý Byakuya a Yoruichi

30. května 2009 v 15:22 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Našla jsem obrázky malého Byakuyi! Nevypadá zase tak špatně:) Některé obrázky pochází od Yui-san, doufám,že ti to nevadí. Je to z dílu 208., aspoň myslím:

Adoptovaný Hitsugaya

30. května 2009 v 10:26 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
U Sam jsem adoptovala chibi Hitsugayu. Je tak kráásný...

Dostala jsem se do 2.kola SONB

29. května 2009 v 14:31 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Tak díky vašim hlasům jsem se prokopala do dalšího kola, což je naprosto neuvěřitelné! Děkuju všem, kteří pro mě hlasovali. Ale jak známo, tyhle soutěže mají většinou více kol, takže vás ještě jednou prosím, abyste pro mě hlasovali ZDE. Předem děkuju, pak už dám snad pokoj :).

Kawai Renji

28. května 2009 v 19:19 | Ryouko |  Bleach: obrázky

Ice Dust

26. května 2009 v 17:14 | Ryouko |  Bleach: videa

Tohle video naprosto miluju, hlavně proto, že je tam Hitsugaya (je to z filmu Bleach:Diamond Dust Rebellion) a ja tam úplně dokonalá písnička. Možná pro někoho moc nudná, ale já ji mám hrozně ráda! Koho by to zajímalo, jmenuje se Boats and birds od Gregory and the Hawk nebo něco takového.

Přihlásila jsem se do SONB

24. května 2009 v 19:04 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Opět jsem v návalu bláznovství provedla nejblbější věc světa...vůbec nevím, proč jsem to udělala. Každopádně, kdo by chtěl,může pro mě hlasovat TADY. Byla bych vám za to moc vděčná, protože je to s mým blogem 1.soutěž. To jsem zvědavá, jak dopadnu...

Ukitake Jyuushiro

22. května 2009 v 14:38 | Ryouko |  Bleach: postavy
Shinigami, kapitán 13.divize
Shi-kai: Namie Kotogotoku Wa Ga Tate To Nare Ikazuchi Kotogotoku Wa Ga Yaiba To Nare (Every Wave Become My Shield, Every Lightning Become My Sword)
Ukitake je vlastníkem jedné ze dvou tzv. dvojitých čepelí v celé Soul Society (druhou má jeho dlouholetý přítel Kyouraku Shunsui). Pro vyvolání 1. čepele musí zvolat: Nami kotogotoku (Be as the waves), wa ga tate to nare (Become my shield) a pro vyvolání 2. čepele: Inazuchi kotogotoku (Be as lightning) Wa ga yaiba to nare (Become my blade)
Ban-kai: neznámý
Datum narození: 21.prosince
Váha: 72 kg
Výška: 187 cm

Ukitake je na sympatický a spravedlivý kapitán 13.divize. Na shinigamijské akademii byl vždy středem pozornosti, přestože byl často nemocný. Tento problém mu zůstal i do dospělosti.

Často v těch nejnepříjemnějších situacích začne vykašlávat krev, například když bránil Rukiu před Kaienem. Kaien byl členem jeho divize, ale jeho ženu napadl Hollow, který ji ovládl a v jejím těle zabil několik shinigami. Když se to při tréninku s Rukiou dozvěděl, šel se svým kapitánem na místo, kde se měl Hollow nacházet. Tam ho také našli a Kaien se s ním pustil do boje. Pozdě ale zjistil, že když se někdo dotkne jeho chapadel a vyvolá svou zanpakutou, rozpadne se. Rukia mu chtěla jít pomoci, ale Ukitake jí zadržel a řekl, že kdyby mu pomohla, zachránila by mu život, ale zabila jeho hrdost. Odporovala, že pokud jde o život, na hrdosti nezáleží, ale on pokračoval: ,,Poslouchej a pamatuj si to dobře. Musíš rozlišovat dva druhy soubojů. Boj, ve kterém jde o život a boj, ve kterém jde o hrdost. Tohle je boj o hrdost. O hrdost jeho mužů... jeho vlastní hrdost... a nejvíce ze všeho o hrdost své ženy." Rukia se tedy stáhla. Kaienovi se ale stalo totéž, co jeho ženě. Napadl ji, ale Ukitake se s ním pustil do boje a nařídil jí utéct. Kvůli své nemoci byl s boje vyřazen a hollow/Kaienovi zůstala volná cesta, protože Rukia neutekla a vrátila se.Hollow se na ní vrhl a ona ho v obraně propíchla svou zanapakutou. Těsně před smrtí poděkoval Ukitakemu, že mu dovolil bojovat a Rukii, že tady může nechat své srdce.

Později, když byla posunuta Rukiina poprava, běžel to říct Byakuyovi, ale dočkal se pouze nezájmu. Byakuya mu připomněl, že i on sice ztratil člena své divize, ale Rukia patří stále do jeho divize a jeho rodu.

Když mělo k popravě dojít, domluvil se se svým přítelem Kyourakem, že jí zabrání a zničí Soukyoku. To se jim také podařilo, ale dostali se do problému, kvůli neuposlechnutí rozkazu. Jejich soupeřem se stane kapitán 1.divize, Yamamoto Genryuusai, velitel a nejmocnější kapitán ze všech. Boj je však přerušen Aizenovou zradou a tím jejich spor skončí, protože se vysvětluje důvod Rukiiny popravy.

Ukitake je skutečně spravedlivý kapitán, neváhá bránit slabší, za které by klidně položil svůj život. Brání hlavně ty, kteří dostali těžké rány osudu nebo měli menší štěstí v životě než on.

Winter has come for Rukia-Rukia´s execution

21. května 2009 v 18:58 | Ryouko |  Bleach: videa
Toto video je o Rukiině popravě...je moc pěkné(jinak bych ho sem asi nedávala)),hlavně ten konec.

Rukia a Hitsugaya

20. května 2009 v 19:31 | Ryouko |  My FanArt
Zase jsem se snažila stínovat.. výsledky si můžete prohlédnout sami


Bleach boys

19. května 2009 v 17:45 | Ryouko |  My FanArt
Malá rada: Nikdy nezkoušejte kreslit mangu nebo anime, pokud nemáte ořezanou tužku!

Aizen Sousuke

19. května 2009 v 15:51 | Ryouko |  Bleach: postavy
Shinigami, bývalý kapitán 5.divize
Shi-kai: Kyouka Suigetsu(Měsíční květ na zrcadle vody)
Aizenova zanpakutau ovládá všech pět smyslů a je schopná ukázat nepříteli odlišný tvar, velikost, hmotnost, pocit a vůni jakéhokoliv předmětu či situace. Aby toto ale bylo možné, nepřítel musí nejprve spatřt probuzení Kyouka Suigetsu. Poté se ocitne v totální hypnózeAizenova zanpakutau ovládá všech pět smyslů a je schopná ukázat nepříteli odlišný tvar, velikost, hmotnost, pocit a vůni jakéhokoliv předmětu či situace. Aby toto ale bylo možné, nepřítel musí nejprve spatřt probuzení Kyouka Suigetsu. Poté se ocitne v totální hypnóze.
Ban-kai: neznámý
Datum narození: 29.května
Váha: 74 kg
Výška: 186 cm

Aizen byl kapitánem 5.divize. Vystupoval jako příjemný a spravedlivý muž s klidným úsměvem.
Jeho zástupkyní byla Hinamori Momo, která ho bezmezně obdivovala, dívala se na něj jak na svatý obrázek a naprosto mu důvěřovala.

Když jejího milovaného kapitána zabili, okamžitě začala podezřívat Gina a zaútočila na něj. V tom jí zabránil Kira,j eho zástupce, ale Hinamori byla rozběsněná a pustila se do boje i s ním, přestože to byl její dlouholetý přítel. Do boje se vložil Hitsugaya, který je také jejím dobrým přítelem, a boj skončil. Kvůli tomu byla uvězněna a později se k ní dostal Aizenův dopis, kde byla zanechána jeho poslední vůle. Tam také psal, že za jeho smrt může Hitsugaya Toushiro, kapitán 10.divize. Také, že naplánoval Rukiinu popravu, aby získal a zneužil pro své vlastní dobro Soukyoku, která má prý sílu 100000 zanpakutou. Hinamori tomu uvěřila a ve chvíli, kdy proti sobě stáli Hitsugaya a Ichimaru, namířila proti němu katanu a všechna tato obvinění mu vmetla do tváře. Hitsugaya se ji snažil přesvědčit o své nevinně, ale ona mu stále nevěřila. Nakonec tuto situaci vyřešila Matsumoto (jeho zástupkyně), která se ve vhodnou chvíli objevila, a boj zastavila.

Později Hitsugaya a a Matsumoto najdou vyvražděné centrum 46, kde se vydávaly rozkazy Gotei 13.Nevěděli, že je Hinamori tajně sledovala a také se tam dostala. Našla Gina, který ji přivedl k Aizenovi. Hinamori plakala a byla šťastná, že je naživu. Aizen ji objal a omluvil se jí. Pak ji probodl svou katanou. Když se Toushiro dozvěděl, že je následovala, vrátil se do centra 46. Našel tam Aizena, Gina a zraněnou Hinamori. Pustil se plný hněvu s Aizenem do boje, ale ani s pomocí svého bankaie, Daiguren Hyourinmaru, ho nedokázal porazit. Skončil stejně jako Hinamori. Později sem dorazila i kapitánka Unohana, která už prohlédla jeho plán i schopnosti jeho zanpakutou, ale přesto ho nedokázala zastavit.

Během té doby, Tousen chytil Renjiho, který byl na útěku s Rukiou, prchající ze své popravy. Přemístil je opět na vrchol Soukyoku., kde na ně čekal Aizen, který po Renjim chtěl, aby mu Rukiu předal. Ten ale neuposlechl a Rukiu mu nevydal. Později dorazil i Ichigo a s Renjim se ho pokusili porazit, oba však neúspěšně. Aizen má tedy volnou cestu, vezme si Rukiu a mezitím jim vysvětluje,c o měl celou dobu v plánu.

Rukiu potřebuje, protože má v sobě jistý předmět, Hougyoku, který překonává propast mezi shinigami a hollow. Dostal se k ní pomocí Urahary (bývalý kapitán 12.divize), který ho vynalezl, ale musel ho někde skrýt. Vhodná chvíle se mu naskytla, když se Rukia dostala do lidského světa. Dal jí gigai tělo, ve kterém se ale rozkádala její duševní energie. Pak by sestala obyčejným člověkem. Poté by se Hougyoku zničil.

To ale Aizen nechtěl, a tak z Rukie Hougyoku pomocí speciálního zůsobu vytáhl, aniž by se porušilo její tělo nebo duševní energie. Poté ji chtěl nechat zabít, ale Byakuya mu v tom zabránil.
Pomocí poplachu se na vrchol Soukyoku dostavili všichni kapitáni, jejich zástupci i Ichigovi přátelé, vědomi si Aizenovy zrady. Ten však s Ginem a Tousenem pomocí Menos Grandes unikl. Nyní přebývá v Hueco Mundo,("prázdný" nebo "vzdálený" svět) kde dává rozkazy Arrancarům, shinigami skřížení s hollow. V tomto světě však nezůstává napořád a jeho plánem také nebylo pouze jim velet...

Jako kapitán 5.divize a shinigami:
Po zradě, velitel Arrancarů:

Inuyasha a Kagome

18. května 2009 v 19:57 | Ryouko |  Inuyasha: obrázky

Kagome zuří

18. května 2009 v 19:43 | Ryouko |  Inuyasha: obrázky

Ichigo nebo Kaien?

18. května 2009 v 19:14 | Ryouko |  Bleach: obrázky
No a pak si vyberte,když jsou oba tak hezcí...(s ohledem na to,že Kaien je mrtvý,je ho škoda)

Kaien&Rukia

17. května 2009 v 19:59 | Ryouko |  Bleach: obrázky

Kaien Shiba

17. května 2009 v 19:31 | Ryouko |  Bleach: postavy
Shinigami
Shi-kai: Nejibana
Ban-kai: nemá
Datum narození: 27.října
Výška: 183 cm
Váha: 68 kg

Kaien byl zástupcem 13.divize. Často také plnil funkci kapitána, když byl onen kapitán nemocný. Do jeho divize se dostala Rukia Kuchiki. Zamilovala se do něj, ale nikdy mu to nedala najevo, protože měl ženu.J ednou jeho ženu napadl Hollow, který ji ovládl a v jejím těle zabil několik shinigami. Když se to při tréninku s Rukiou dozvěděl, šel se svým kapitánem na místo, kde se měl Hollow nacházet. Tam ho také našli a Kaien se s ním pustil do boje. Pozdě ale zjistil, že když se někdo dotkne jeho chapadel a vyvolá svou zanpakutou,rozpadne se. Rukia mu chtěla jít pomoci, ale Ukitake jí zadržel a řekl,ž e kdyby mu pomohla, zachránila by mu život, ale zabila jeho hrdost. Odporovala, že pokud jde o život, na hrdosti nezáleží,a le on pokračoval: ,,Poslouchej a pamatuj si to dobře. Musíš rozlišovat dva druhy soubojů. Boj, ve kterém jde o život a boj, ve kterém jde o hrdost. Tohle je boj o hrdost. Za hrdost jeho mužů... Jeho vlastní hrdosti... A nejvíce ze všeho za hrdost své ženy.´´Rukia se tedy stáhla. Kaienovi se ale stalo totéž, co jeho ženě. Napadl ji, ale Ukitake se s ním pustil do boje a nařídil jí utéct. Kvůli své nemoci byl s boje vyřazen a hollow/Kaienovi zůstala volná cesta, protože Rukia neutekla a vrátila se. Hollow se na ni vrhl a ona ho v obraně propíchla svou Zanapakutou. Těsně před smrtí poděkoval svému kapitánovi, že mu dovolil bojovat a Rukii, že tady může nechat své srdce.

(Já jsem tu ajinu moc nepochopila, tak se omlouvám za překlad)

Nii-sama

16. května 2009 v 16:10 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Ta scéna byla naprosto dokonalá...ještě,že to přežil!

Byakuyův zoufalý pokus o bankai

16. května 2009 v 16:07 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Chudák...:)