Červenec 2009

Ooodjíždím

29. července 2009 v 19:34 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Už jsem ani nedoufala, že se tyhle prázdniny někam dostanu! Za dva dny jedu s mámou a sestrou do Itálie! Mimochodem jsem se to dozvěděla včera, jelikož jsme nebyly schopné si to zařídit trochu líp :D Takže mám jen dva dny na sbalení, jelikož zítra jdu kam?? Na Advík! Letos tam jdu poprvé, měla jsem tam být původně čtyři dny a čtyři dny mi mamka taky zaplatila, ale ta Itálie se s Advíkem malinko ,,kříží,, budu tam jen jeden den :(. No, už jsem se s tím trochu smířila (Itálie mně totiž láká skoro stejným dílem) a navíc příští rok tam snad půjdu zase :) Už se hrozně těším, protože do teď jsem byla skoro celou dobu v Praze. Každopádně je to ale dost ve spěchu, protože zítra budu na Advíku, pozítří odjíždíme a já jsem si sbalila zatím asi tak čtvrtinu :D A ještě chci přednastavit nějaké články:) Mimochodem, teď devět dnů neuvidím další epizody Bleach, Inuyashi, Blood, Death note a Wolf´s rain! Chtěla jsem se taky podívat na Cestu do fantazie, ale to snad počká... Spíš jsem zvědavá, jak přežiju hlavně bez Bleach... Jo a Sb si mně prosím nemažte a mějte se tu všichni hezky :)

Mr. & Mrs. Kurosaki xD

27. července 2009 v 10:36 | Ryouko |  My FanArt
Určitě znáte film Mr.&Mrs. Smith. Nó, tak mně zase něco napadlo a zkusila jsem tam místo Brada Pitta a Angeliny nakreslit Ichiho a Rukiu. Pak jsem s tím nějak blbla v gimpu a tohle vzniklo xD:

Shun Shun Rikka

25. července 2009 v 12:21 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Shun Shun Rikka - Štít z šesti tančících kvítků

Síla Inoue Orihime. Pochází z jejích sponek, které dostala od svého zesnulého bratra. Přesto jsou její součástí a čím jsou Orihiminy emoce silnější, tím roste i síla Shun Shun Rikka. Jsou to jakési víly jménem Tsubaki, Baigon, Hinagiku, Lily, Shonou a Ayame. Dokáží vytvořit tři druhy štítů: ochranný (Santen Kesshun), léčebný (Souten Kisshun) a útočný (Kotenzanshun). Může je vidět pouze sama Inoue a lidé s vysokým reiatsu, tudíž i celé Soul Society. Kvůli její zvláštní síle ji také unesl Aizen. Protože její způsob léčení se liší od všech ostatních. Dokáže obnovit to, co už neexistuje a vyléčit ránu, kterou by například Hanatarou léčil celé dny, za pár okamžiků.Come to my room later

22. července 2009 v 16:03 | Ryouko

Hrozně se mi líbí, jak Hitsugaya říká a konci ,, Proč jsem to vždycky já?!´´ Taky by mně zajímalo, kde to Ukitake všechno vzal :D

Urahara Kisuke

20. července 2009 v 20:37 | Ryouko |  Bleach: postavy
Shinigami, bývalý kapitán 12. divize
Shi-kai: Benihime (Oživení: Probuď se)
Ban-kai: Neznámý

Urahara Kisuke je poněkud trhlý vlastník obchodu ve Skutečném světě pro Shinigami v nouzi. Žije v něm se dvěma dětmi (není známo odkud se vzaly) Jintou, Ururu a s pomocníkem jménem Tessai. Jako mladý vyrůstal v Soul Society spolu s Shihouin Yoruichi, kde si stavěli vlastní podzemní místnosti pro trénink. Býval kapitánem 12. divize, která je zaměřena na výzkum. Ze Soul Society byl ale vyhnán kvůli pokusům, které překročily jejich zákony. Spolu s ním odešla i Yoruichi a Tessai.
S Ichigem a ostatními se seznámí poté, co dá Rukii náhradní gigai tělo. Od Ichiga si vyslouží přezdívku Kloboučník. Následně, když je Rukia odvedena do Soul Society, trénuje s pomocí Yoruichi Ichiga a jeho přátele, aby ji mohli zachránit. Tam se také ostatní dozvědí důvod, proč byl ze Soul Society před lety vyhnán.
Vytvořil totiž předmět jménem Hougyoku, který dokáže prolomit bariéru mezi Shinigami a Hollow. Nedokázal ho zničit, a tak ho schoval do Rukiina těla. Když jí dal gigai tělo, její shinigamijská síla se tam rozkládala, a tak měl být Hougyoku zničen. Ale Aizen, kapitán 5. divize, se o něm dozví a pomocí speciální metody ho vytáhne z jejího těla. Poté odchází se dvěma dalšími kapitány do Hueco Mundo, kde vytvoří novou rasu zvanou Arrancar. Urahara projeví lítost nad tím, co Rukii udělal a když se Ichigo vrátí zpět do Skutečného světa, omluví se mu (Rukia zůstala v Soul Society).
Je to sám o sobě zvláštní postava, geniální a zároveň praštěná, se zvláštním smyslem pro humor. Jeho síla by se neměla podceňovat, už proto, že dříve byl také kapitánem. I při boji pužívá své bláznivé výrobky, například falešné gumové tělo, využité při souboji s Arrancarem Yamim. Je ale pravda, že jsou víc než užitečné, právě to ho činí při boji ještě nebezpečnějším, než pouze s reiatsu a Zanpakutou.

Aaroniero/Kaien - dono

17. července 2009 v 21:31 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Dneska jsem viděla dvě epizody s Kaienem/Arrancarem (154, 155) a vážně jsem na to koukala jak u vytržení. Rukie mi bylo hrozně líto, už kvůli tomu, jak se kvůli Kaienovi v Senzaikyuu trápila... Ještě nevím, jak to dopadne, ale už to trochu tuším z toho videa, které jsem sem předtím dala.

Suzumebachi

16. července 2009 v 19:39 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Suzumebachi (oživení - Jinteki Syakusetsu! (Usmrť všechny nepřátele bodnutím!) Po oživení má podobu rukavice na pravé ruce se žihadlem dvakrát delším než normální prst. Suzumebachi má zlaté zbarvení s černými vzory. Nigeki Kessatsu - smrt ve dvou schodech. Útočí bodnutím, které je skvěle sehrané s jejími bleskovými kroky. Na místě bodnutí se objeví černý ,,květ,, do těla se tak dostane jed, ale zatím není smrtelný. Druhé bodnutí zamená smrt. Suzumebachi dokáže jed jak vstříknout ,tak i vysát. Soi Fon je sama o sobě vůči většině jedů imunní a s její Zanpakutou je proti nim témeř nezranitelná.Kaien&Rukia - My Immortal

16. července 2009 v 18:34 | Ryouko |  Bleach: videa

O Kaienovi a Rukii. Nee, vůbec sem nedávám videa s tou samou písničkou :D... Já si nemůžu pomoct, tuhle mám hrozně ráda a tenhle pár taky ( ne, že bych Ichigovi nefandila) . Doufám, že se vám bude líbit :D

Rukia vs. Kikyo

14. července 2009 v 16:39 | Ryouko |  My FanArt
Ehm, tak po dlouhé době jsem zase něco zkoušela... Dostala jsem v Německu nové pastelky a konečně jsem si koupila progressy, takže jsem to musela hned vyzkoušet :D Takže tady je první, ta pusa mi malinko ujela a pas mají moc nahoře, ale buďte tolerantní :D -

Wolf´s rain - recenze

13. července 2009 v 11:06 | Ryouko |  Wolf´s rain
Svět byl před dávnými časy stvořen vlky, ze kterých pak vzešlo lidstvo, jaké známe. Vlci však byli lidmi pronásledováni a pak téměř vyhubeni. Podle mnohých jsou vyhubeným druhem už 200 let. Nyní jsou vládci světa Aristokraté, páni technologií a alchymie. Svět je prázdný a zpustošený a lidé už pomalu očekávají jeho konec. Ale vlci ještě nevymřeli, naučili se přijímat lidskou podobu a čtyři z nich - Kiba, Tsume, Toboe a Hige - se setkají vě městě, kam je přivábila vůně bájné měsíční květiny. Podle legendy, až přijde konec světa, se objeví vlci a dovedou je k Ráji. Tam je má dovést právě měsíční květina. Jenže je to ve skutečnosti dívka Chezo, stvořena Aristokraty. Než se k ní vlci dostanou, unese ji Aristokrat jménem Darcia, který chce otevřít Ráj pro záchranu své lásky Harmony...

L - obrázky

12. července 2009 v 20:56 | Ryouko

L (Ryuzaki, Ryoga Hideki)

12. července 2009 v 20:56 | Ryouko |  Death note: postavy
Hubený, bledý s černými kruhy pod očima. To je Ryuzaki. Když date Raita a jeho vedle sebe, tak byste spíš řekli, že Ryuzaki je ten vrah(Kira)...Jak bylo řečeno v jedné české epizodě-Je to šílenec, nicméně génius... a to platí. Kdo je víc geniální, jestli on nebo Raito se dá jen těžko posoudit... Ryuzaki si neskutečně libuje ve sladkostech, do kafe si většinou dává nejmíň pět kostek cukru a na posezení dokáže zdlábnout třeba deset kousků dortu...No, ale v hlavě mu
to teda pálí. Vypadá jako kdyby se o sebe neuměl postrat. Stačí se podívat na jeho oblečení a taky má věčně bosá chodidla. Ikdyž je geniální je celekm i hravý. Vyšetřování bere jako hru..

Co jsem byla v minulém životě

10. července 2009 v 10:26 | Ryouko |  Diplomky, hodnocení, atd.
Toto je zatiaľ najlepšie vyhodnotenie a dokonca aj Slovenský pôvod XD...

Narodenie:

18. 1. 1004 na území dnešného Slovenska

Pohlavie:

Žena

Povolanie:

Šľachtičná

Smrť:

Násilná, zomrala si na otravu od manželky tvojho milenca

Dátum: 3. 7. 1025 vo veku 21 rokov

Noo, tak to je dobrý xD, tu jeho manželku jsem musela asi dost naštvat :D. Děkuju moc Amiře za vyhodnocení.

Sennen Hyourou

9. července 2009 v 18:13 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Sennen Hyourou je další forma Hityuayova bankaie Daiguren Hyourinmaru. Nepřítele obklopí jakési ledové sloupy, které ho na místě rozdrtí.
Sennen Hyourou: Thousand Year Ice Prison ( Asi něco jako Tisícileté ledové věžení)

Hinamori taicho

9. července 2009 v 16:14 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Hmm, docela by jí to jako kapitánce slušelo :). Nebýt toho, že by jako kapitánka měla být malinko nezávislejší a ve větší duševní rovnováze, tak je to v pořádku :D.
Miroku - obrázky

8. července 2009 v 11:59 | Ryouko |  Inuyasha: obrázkyGrimmjow Jaggerjack

7. července 2009 v 10:08 | Ryouko |  Bleach: postavy
Arrancar

Grimmjow patří do 6. Espady. Protože má velmi vysoké reiatsu, těžko se ovládá a nerad poslouchá příkazy od Aizena. Bez jeho svolení vtrhl s několika dalšími Arrancary do Skutečného světa, kde napadl Ichiga, jeho přátele a Hitsugayovu skupinu, která přišla bojovat proti Arrancarům. Grimmjow bojuje s Ichigem, kterého se v tu dobu snaží ovládnout jeho vnitřní prázdný a kdyby si pro něj nepřišel Tousen z Hueco Mundo, zabil by ho. Tousen mu pak usekne při potyčce ruku. Tu mu nakonec vrátí Inoue, kterou přivedl Ulquiorra na rozkaz Aizena. Když Ulquiorra témeř zabije Ichiga, přivede k němu Inoue, aby ho vyléčila. Grimmjow nemá problém s kýmkoliv bojovat a vždy hledá soupeře s nejvyšším reiatsu. Kvůli tomu také vážně poranil Rukiu, aby zjistil, jestli je silnější Ichigo nebo ona. Je i dost horkokrevný a kdyby chtěl, mohl by klidně rozdávat rozkazy místo Aizena, protože, až na tu Grimmjowu horkokrevnou povahu, se od sebe zase tolik neliší.


Hitsugaya´s wedding

3. července 2009 v 21:50 | Ryouko |  Bleach: obrázky
S kým jiným taky, že ano? :D

Ulquiorra Shiffer

1. července 2009 v 12:26 | Ryouko |  Bleach: postavy
Ulquiorra je Arrancar stvořený Aizenem a patří do 4. Espady. Aizenovi je věrný, vždy ho oslovuje Aizen-sama a vždy se snaží co nejlépe splnit jeho příkazy. Má klidnou povahu, do ničeho se zbytečně neplete a do boje se nehrne, pokud to není nutné, nebo to nemá nařízeno.
Podal Aizenovi správu o Orihime a její zvláštní metodě léčení a přivedl ji k němu. Během jejího věznění ji často navštěvoval a povídal jí o Ichigovi a ostatních, kteří ji šli zachránit, podobně jako Renji chodil za Rukiou do Senzaikyuu.
Ulquiorrova pravá síla se ukáže až při boji s Ichigem, kde ho, přestože už Ichigo ovládne svého vnitřního Prázdného, porazí a smrtelně zraní.