Září 2009

Jsem zaneprázdněna :D

29. září 2009 v 21:49 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Možná jste si všimli, že v posledních dnech se kvalita článků mírně zhoršila (ne, že by někdy byla dobrá :D). Možná by vás taky zajímalo, čím jsem tak hrooozně zaneprázdněná :D. Není to ani tak školou, i když i ta má na tom dost velký podíl, je to tím, že koukám na Blood+ a hrozně mě to baví xD Chci to rychle dokoukat, protože vím, že všechny Bleach zrovna bavit nemusí, takže pro ty mám dobrou zprávu: Koukám i na Naruta :D Jsem asi u 35. dílu, rozpracovaný mám ještě Death note, Wolfs rain, Sakura taisen a Inuyashu. Problém je v tom, že když sem chci přidat nějaké anime, dávám k němu i články o postavách a když o nich chci psát, musim o nich taky něco vědět :D Takže to, co tady na blogu mám, omezuje to, kolik dílů jsem jednotlivého anime viděla. Prostě si musíte počkat, dokud to všechno neuvidim :D. Chtěla bych, aby se obsah blogu malinko rozrostl a to co nejdřív, takže se prosím prozatím spokojte s články obsahující převážně obrázky, ale za pár dní se to snad zase zlepší :).
Tady něco pro pobavení :D
Ukitake to evidentně moc neřeší xD No, hlavně, že je veselej :D

BLEACH-Here with Me...No, never again.

28. září 2009 v 21:17 | Ryouko |  Bleach: videa
Našla jsem krásný video o Rukii a Kaienovi s písničkou od Dido - Here with me. Hned jsem si musela dát do oblíbených :D Příští video, které chci udělat má být taky o KaiRuki a hledala jsem vhodnou písničku. Uvažovala jsem o téhle, ale když už je na youtube tak povedené, tak si asi vyberu jinou :D

Bleach on the beach

27. září 2009 v 20:55 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Pamatujete na tenhle díl? Myslím, že je to epizoda 228 a v manze je to myslím speciální díl. Málem jsem se uřehtala smíchy, když tam byl Hitsugaya a vyráběl led s Hyourinmaru nebo rozbíjení melounů, atd... Ono už je taky celkem zážitek, vidět je všechny v plavkách (jenom je mi líto, že Hitsugayu trochu víc neodhalili xD Já jsem taky hrozná, myslim na samý úchylárny :D):


Komamura Sajin

26. září 2009 v 13:07 | Ryouko |  Bleach: postavy
Kapitán 7.divize
Shi-kai: Neznámý
Ban-kai: Kokujoutengenmyouou
Objeví se obrněný obr podobný samuraji, který se pohybuje společně s pohyby Komamury
Váha: 180 kg
Výška: 235 cm
Datum narození: 23.srpna

Když se poprvé objeví Komamura, místo obličeje můžeme spatřit pouze helmici, která zakrývá celou jeho hlavu (osobně mi spíš připomíná vědro vodou, ale to nechme být). Tuto helmici nosí kvůli svému vzhledu, jež ho dělí od všech kapitánů, Shinigami i lidí. Yamamoto ho ale přesto přijal do Gotei 13 a on je mu za to nesmírně vděčný. Z toho důvodu se vždy snaží splnit jeho rozkazy a respekute vše, co vypustí z úst. Jeho dlouholetým přítelem je Kaname Tousen, slepý a bývalý kapitán 9. divize. Seznámili se spolu, když Tousen trénoval na otevřené louce. Předtím než Komamura promluvil si neuvědomoval jeho přítomnost, ačkoli vždy vycítil každé reiatsu okolo sebe. Pochválil ho, že tak dobře umí skrýt svoji přítomnost. Komamura k němu cítil velké sympatie, protože on ho neodsuzoval pro jeho vzhled.

Ukitake x Zaraki

25. září 2009 v 17:45 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Hitsugaya se tváří velice zajímavě xD Ukitake už si chystá svůj záchvat, takže to Shiro proti Yachiru musí dát i bez něj... Ale on to zvládne :D

Jakuhou Raikoben

24. září 2009 v 19:34 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Máme tady menší spoiler, takže to dávám pod perex, kdyby někdo nečetl mangu :). Já ji sama nečtu, dostala jsem se k tomu úplně náhodou. Jinak, v anime to ještě nebylo, v manze je to díl 360.

The Vizard - Already over

23. září 2009 v 17:16 | Ryouko |  Bleach: videa
Tentokrát jsem vyrobila video o Vizardech. Po těch dílech o jejich minulosti jsem je začala mít hrozně ráda :D Hlavně Lisu, Kenseie, Shinjiho a Hiyori... Písničku jsem vybírala hrozně dlouho a vyvolenou se stala Already over od Red :D Tak si to užijte (pokud teda budete mít chuť a čas se podívat, já vás k tomu nenutím ;-)


Zanpakutou

21. září 2009 v 20:38 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Uáá, Hyourinmaru je tak krásný!! Já nevim, možná tomu přispívá i fakt, že patří Hitsugayovi nebo že vypadá trochu jako Grimmjow :D Ale stejně je hezkej :D Z ženské ligy se mi líbí ztvárnění Sode no Shirayuki a Tobiume (překvápko) a ostatní jsem ještě moc neviděla, kromě Haineko a Suzumebachi. Jenom nechápu, proč se jmenuje Haineko (Popelavý kocour), když je ženského pohlaví? Asi to tak zní prostě líp :D

Arrancar Hinamori

21. září 2009 v 15:17 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Jak psala Yui-san, oni udělají Arrancarem úplně každého :D Ale na druhou stranu je to zajímavý, jen škoda, že jí neudělali i masku Hollowa xD

Inuyasha v démonní podobě

20. září 2009 v 11:18 | Ryouko |  Inuyasha: obrázky

Všechny díly, kdy se Inuyasha přemění buď v člověka nebo v démona jsou skvělý ^^

Light and L

19. září 2009 v 16:43 | Ryouko
No nejsou roztomilí? Akorát nějak nemůžu identifikovat tu věc před Lightovou pusou xD U L je to ještě celkem jednoznačné :D

Hinamori Momo

18. září 2009 v 19:17 | Ryouko |  Bleach: postavy
Zástupce kapitána 5.divize
Shi-kai: Tobiume (Létající peruť), oživení: Hajike! Polap!
Na čepeli se objeví tři další výrůstky. Dokáže po nepříteli vrhat ohnivé koule a její vlastnosti jsou založené na kidou.
Ban-kai: Nemá
Váha: 41 kg
Výška: 151 cm
Datum narození: 3.června

Hinamori je zástupkyní kapitána 5.divize, Aizena Sousukeho. Měli k sobě blízký vztah, Hinamori ho velmi obdivovala a byla na něm citově závislá. Jeho zrada jí zlomila srdce a doteď se z toho úplně nevzpamatovala. Je mistryní v Kidou a démonické magii.
Hinamori vyrůstala společně s Hitsugayou Toushirem. Přezdívala mu Shiro-chan, což se mu moc nelíbilo, ale ona si tuto přezdívku nemůže odpustit ani dnes. Vsadila se s ním, že když dosáhne stejné úrovně sil, na které se momentálně nachází, přestane mu tak říkat.
Při studiu na Shinigamijské akademii se spřátelí s Abaraiem Renjim a Kirou. Sblíží je událost, kdy je při běžném výcviku napadnou Hollow, kterého nedokáží porazit. Vedení výcviku měl na starosti Hisagi Shuuhei ze šestého ročníku. Nařídí jim, aby utekli, ale Hinamori se vrátí a zachrání ho. Renji a Kira jdou za ní a společně se pokusí odrazit Hollow. Díky tomu se poprvé setká s Aizenem. Ten okamžitě pozná, že by mu všichni tři mohli být v budoucích plánech užiteční. Hinamori je nesmírně nadšená z jejich setkání a také velmi šťastná, když ji přijmou do páté divize a nakonec se stane jeho zástupkyní.
Léta ubíhají a Hinamori je na něm čím dál tím závislejší. Do Soul Society vtrhne Ichigo se svými přáteli. A Hinamori najde Aizena mrtvého na jedné z budov Seireitei. Ještě předtím ji Hitsugaya varuje, ať si dává pozor na 3.divizi. V návalu zuřivosti zaútočí na Gina a vyvolá přitom svou Tobiume. Svého kapitána brání Kira a odvrátí její úder. Jejich boj zastaví Hitsugaya a oba, Hinamori i Kira jsou za to vsazeni do vězení.

Pantera

16. září 2009 v 20:21 | Ryouko |  Bleach: postavy
Otevřená forma Zanpakutou
Vlastník: Grimmjow Jeagerjaques
Vlastnosti: oživení: Grind, pantera! (Drť, pantere!)
Jeho tělo se pokryje ocelí a dorostou mu vlasy. Celkově připomíná (jak překvapivě) pantera. Zvláštním útokem jsou Guran rai Sero (obdoba Sera, ale mnohem účinnější) a jeho nejsilnějším útokem je Desugaron (Drápy krále panterů).

Goodbye Misuzu

16. září 2009 v 18:33 | Ryouko |  Air: Videa

Eee, to video mi až moc připomíná, jak jsem u Air na konci brečela.... prostě, gaou forever :D

Vizardi - chibíci

15. září 2009 v 20:09 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Nejvíc se mi líbí, jak tam Lisa čte hentai mangu :D

Kotetsu Isane

14. září 2009 v 17:41 | Ryouko |  Bleach: postavy
Zástupkyně kapitánky 4.jednotky
Shi-kai: Itegumo (Mrazivý oblak), oživení: Hashire! (Udeř!)
Po oživení se na čepeli objeví tři další hroty
Ban-kai: nemá
Váha: 70 kg
Výška: 187 cm

Kotetsu Isane je zástupkyní kapitánky 4.divize, Unohany Retsu, která je zaměřena na léčení. Ve 13.divizi má mladší sestru Kiyone. Je jednou z osmi významných žen Soul Society, patří do Asociace žen.
Isane je Unohaně velice oddaná a vždy se snaží splnit její rozkazy, protože ví, že má více zkušeností a lépe dokáže odhadnout situaci než ona sama. Současně je i velmi empatická, dokáže se vcítit do ostatních lidí, například, když Yamamoto lhal Rukii o propuštění ryoků, připadalo jí to kruté. Unohana jí na to řekla, že jestiže jí to pomůže zemřít beze strachu, pak je i tohle lepší než nic.
Doprovází svoji kapitánku vždy, když je potřeba a poslouchá vše, co je jí přikázáno. Po nezdařené Rukiině popravě se společně s Ooamaedou a Sasakibem pustí do boje proti Ichigovi. Tehdy poprvé oživí svoji Zanpakutou, její schopnosti ale neznáme, protože byla Ichigem následně poražena, přestože nebojoval ani se svojí Zangetsu.
Unohana ji mezi boji vyléčí pomocí Minatzuki a vydávají se spolu za Aizenem, který, jak správně vytušila, se "skrývá" v Centru 46. Na stejném místě se nacházejí i Hitsugaya s Hinamori, oba vážně zranění po boji s Aizenem. Ten se pak přemístí na Soukyoku a Unohana ji požádá, aby kontaktovala pomocí Kidou všechny divize i ryoky o jeho zradě.
Isane je skvělá zástupkyně, zodpovědná a vlídná, stejně jako její kapitánka. Je hrdá na to, že jí může sloužit. Občas působí nejistě a vystrašeně, ale to nic nemění na tom, že si své místo ve 4.jenotce opravdu zaslouží.

Soi Fong

13. září 2009 v 11:04 | Ryouko |  My FanArt
Další moje tvrorba :) Tentokrát se stala obětí Soi Fong se Suzumebachi. Jó, ta ruka se moc nepovedla, ale to snad nevadí ;). Levé koleno má taky divný, takže si moje ruka asi zasedla na levou část jejího těla :D No co, aspoň, že ty nohy vypadají na můj vkus líp než minule :) -

Ryuzaki L aka Shinigami

12. září 2009 v 13:55 | Ryouko
Lightovi se to nějak nelíbí xD A z L se stal zdeformovaný Don Kanonji :D

Sode no Shirayuki - obrázky

11. září 2009 v 14:47 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Konečně už začínám dohánět Bleach :). Za chvilku už budu mít zkouknutý všechny aktuální díly! Taky mi to trvalo dost dlouho... Navíc, o fillerech se Zanpakutou jsem slyšela už asi před dvěma týdny a já jsem u nich teprv teď :D No nic. Tyhle fillery jsou zajímavé a konečně dokázali, že Sode no Shirayuki si pověst nekrásnější Zanpakutou Soul Society zaslouží: