Hinamori Momo

18. září 2009 v 19:17 | Ryouko |  Bleach: postavy
Zástupce kapitána 5.divize
Shi-kai: Tobiume (Létající peruť), oživení: Hajike! Polap!
Na čepeli se objeví tři další výrůstky. Dokáže po nepříteli vrhat ohnivé koule a její vlastnosti jsou založené na kidou.
Ban-kai: Nemá
Váha: 41 kg
Výška: 151 cm
Datum narození: 3.června

Hinamori je zástupkyní kapitána 5.divize, Aizena Sousukeho. Měli k sobě blízký vztah, Hinamori ho velmi obdivovala a byla na něm citově závislá. Jeho zrada jí zlomila srdce a doteď se z toho úplně nevzpamatovala. Je mistryní v Kidou a démonické magii.
Hinamori vyrůstala společně s Hitsugayou Toushirem. Přezdívala mu Shiro-chan, což se mu moc nelíbilo, ale ona si tuto přezdívku nemůže odpustit ani dnes. Vsadila se s ním, že když dosáhne stejné úrovně sil, na které se momentálně nachází, přestane mu tak říkat.
Při studiu na Shinigamijské akademii se spřátelí s Abaraiem Renjim a Kirou. Sblíží je událost, kdy je při běžném výcviku napadnou Hollow, kterého nedokáží porazit. Vedení výcviku měl na starosti Hisagi Shuuhei ze šestého ročníku. Nařídí jim, aby utekli, ale Hinamori se vrátí a zachrání ho. Renji a Kira jdou za ní a společně se pokusí odrazit Hollow. Díky tomu se poprvé setká s Aizenem. Ten okamžitě pozná, že by mu všichni tři mohli být v budoucích plánech užiteční. Hinamori je nesmírně nadšená z jejich setkání a také velmi šťastná, když ji přijmou do páté divize a nakonec se stane jeho zástupkyní.
Léta ubíhají a Hinamori je na něm čím dál tím závislejší. Do Soul Society vtrhne Ichigo se svými přáteli. A Hinamori najde Aizena mrtvého na jedné z budov Seireitei. Ještě předtím ji Hitsugaya varuje, ať si dává pozor na 3.divizi. V návalu zuřivosti zaútočí na Gina a vyvolá přitom svou Tobiume. Svého kapitána brání Kira a odvrátí její úder. Jejich boj zastaví Hitsugaya a oba, Hinamori i Kira jsou za to vsazeni do vězení.


Nedlouho potom otevře Kirovi dveře z vězení Ichimaru. Oba vyjdou z vězení a jdou po dvoře Gotei 13. V tom se objeví Hitsugaya. Řekne Ginovi, že jestli chtěl Kiru pustit z vězení, mohl to udělat trochu nenápadněji. Hinamori je mezitím stále ve vězení. Aizenovou smrtí je totálně zdrcená. Matsumoto jí předá dopis, který napsal před svou smrtí. Jeho obsah ji velmi rozruší a v tu chvíli neví, co má dělat. Ale protože je mistryní v démonické magii, bez problémů se dostane z vězení a běží za Ginem, Hitsugayou a Kirou. Když dorazí, Hitsugaya právě vytahuje katanu proti Ginovi. Hinamori ho obviní z vraždy Aizena a naplánování Rukiiny popravy. To bylo napsáno v Aizenově dopisu. Je zmatená, neví, komu má věřit. Bojuje proti Hitsugayovi, ale nakonec ji nechtěně omráčí. Hitsugaya oživí proti Ginovi svojí Zanpakutou, ale je chycen do pasti. Má na výběr buď zemřít nebo nebo nechat Hinamori zemřít. Naštěstí v tu chvíli dorazí Matsumoto a boj je ukončen.
Hinamori se léčí a Hitsugaya okolo ní vytvoří velmi silnou bariéru, aby jí nikdo nemohl ublížit. Bariéra je ale silná jen proti útokům zvenčí a Hinamori s ní lehce poradí. Její odhodlání splnit Aizenovu vůli je mnohem silnější než bolest, kterou cítí. Následuje Hitsugayu a Matsumoto do Centra 46. Najde v něm její vyvražděné členy a Gina, který ji chce někhoko ukázat. Tím někým není nikdo jiný než Aizen, živý a zdravý. Hinamori je na chvíli opět úplně šťastná a pláče radostí. Nesmírně ji proto překvapí, když ji Aize probodne svou katanou. Aizen ji vážně zraněnou nechá ležet na podlaze a jde se věnovat Hitsugayovi, který právě také dorazil. Když najde její bezvládné tělo, vyvolá proti Aizenovi bankai a zuřivě se s ním pustí do boje. Síla ani vztek mu proti Aizenovi nepomůžou, obelstí ho svou Zanpakutou a Hitsugaya v okamžiku leží na zemi, ve stejném stavu jako Hinamori. Před smrtí je oba zachrání kapitánka Unohana Retsu. Aizen se předtím přemístí na Soukyoku.
Poté se velmi dlouho léčí a nějakou dobu se nezapojuje do dění v Soul Society, ani v Reálném světě. Znovu se s ní setkáváme, když jsou odhaleny Aizenovy pravé záměry, Arrancaři jsou v plné síle a bojují s kapitány Gotei 13. Připojí se k Matsumoto, která je proti přesile tří Halibeliných Fraccionů: Sun-sun, Mila Rose a Apache. Ačkoli si to neuvědomuje, stále označuje Aizena jako ,,kapitána". Na první poled ale vypadá, že už se jakžtakž vzpamatovala. Sun-sun, Apache a Mila Rose ale oživí svého "domácího mazlíčka" Allona, proti němuž nemají ani obě dohromady šanci. Matsumoto má poraněné břicho a Hinamori zlomené žebro, které jí propíchlo plíce a znemožňuje dýchat. Jejich léčby se tetokrát ujme Kira Izuru.
Hinamori je tichá, plachá a stydlivá a Aizena obdivovala jako nic na světě. Lidem, na kterých jí opravdu záleží dokáže dát vše. Její dětský vzhled a povaha přímo vyzývají k tomu, aby si o ní její přátelé dělali starosti, pokud je v nepříjemných situacích. Svou sílu nedává příliš znát, ale pokud bojuje za něco, co miluje, je opravdu těžké ji porazit.

huushiga.webnode.cz/anime/bleach/postavy/rozcestnik-postavy/hinamori-momo/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _!Naive_Singer!_ _!Naive_Singer!_ | Web | 18. září 2009 v 19:33 | Reagovat

to teda je zaujimave xD hlavne ked nam nic nerozumie XD ale je to docela kus :)

2 Yui-san essbé Yui-san essbé | Web | 18. září 2009 v 19:37 | Reagovat

Hinamori mám moc ráda povahově se jí dost podobám ale i vzhledově =)

3 Tenny Tenny | Web | 18. září 2009 v 19:59 | Reagovat

Ta se mi líbí! :-)

4 sara Tvoje→♥Sbéčko♥← sara Tvoje→♥Sbéčko♥← | Web | 18. září 2009 v 20:05 | Reagovat

Hinamori mám hrozně moc ráda:)

5 sakura haruno sbenko sakura haruno sbenko | Web | 18. září 2009 v 20:37 | Reagovat

ona mi tak zlato posobi :) mam ju rada

6 Michio SBé Michio SBé | Web | 19. září 2009 v 7:11 | Reagovat

rozomilá holčina :)

7 Majka-san ^^ Majka-san ^^ | Web | 19. září 2009 v 13:53 | Reagovat

Hinamori je faaajn x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama