Říjen 2009

Já jsem muzikant a přicházím k vám z vadné země :D

31. října 2009 v 15:50 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Tak na úvod; hraju asi 7 let na housle. (A promiňte za ten název, mě vážně nic jiného nenapadlo xD) Před pár dny jsem hledala na internetu noty k písničce z Bleach, Never meant to belong. Kromě téhle jsem našla asi 20 dalších, třeba z Naruta, filmu Andělé a démoni a Final Fantasy. Normálně jsem vyplýtvala všechen inkoust v tiskárně xD Navíc, ségra nesnáší moje vrzání na housle, takže teď je hrozně vydeptaná, jelikož teď hraju tak dvakrát denně, ale jen ty písničky, co mě baví :D Jsem na sebe hrdá, už umim zahrát z Bleach Never meant to belong, z Naruta Sadness and sorrow a Hokage´s Funreal, z Hack/Sign Say Goodbye a B.T., z Inuyashi To Love´s end, z Elfen Lied Lillium a z Final Fantasy To Zanarkand a Sad Romance :D Většinou je to hrozně lehký, kromě toho Never meant to belong... tak tady pár na poslech :)

Tahle je vážně hrozně vysoko, že ani nevim, kde to na té struně je :D Šikovný chlapík to je... narozdíl ode mě

Ichigo - Strawberry

30. října 2009 v 20:29 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Chudák Ichi xD Kdyby nám ho L sežral, co bychom bez něj dělali? :D Aspoň, že mu chutná...

Ukitake za mlada

29. října 2009 v 20:02 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Za mlada, myslím na Akademii :D Pak je ještě za mlada před 110 lety, ale jediná změna je, že má vlasy v culíku, takže nic :D Ale moc jsem těch obrázků nenašla ....

Winter anime girls

28. října 2009 v 13:39 | Ryouko |  Anime girls
Já vím, zima ještě není, sníh se taky dá očekávat až za nějakou tu dobu a já už sem dávám takové obrázky :D No jo, já totiž hledala obrázky na nový design a prohledala jsem jich asi 1000 na photobucketu a z toho přišlo v úvahu tak 30 .... ale už je vybráno :) Tak ať se vám líbí:

Mr. and Mrs. Urahara

27. října 2009 v 20:19 | Ryouko |  Bleach: obrázky
He he :D Urahara v tom kloboučku a obleku vypadá dokonale, jako vždy:

Anime Kill Bill

26. října 2009 v 20:11 | Ryouko |  Anime: nezařazené
Sice jsem filmy neviděla úplně celé, ale co ... jedničku jsem zkoukla asi do půlky a dvojku dávali hrozně pozdě, takže jsem to vydržela až někam k tomu, jak šla na výcvik (aspoň myslím, že to byl výcvik, dost dobře ho taky mohla jít jen navštívit :D) k nějaký starý paprice :D Ale sluší jí to :)


Be A Hero +Anime Slideshow+

25. října 2009 v 12:02 | Ryouko |  Anime: nezařazené
Nádherná písnička, už ji mám v mp3 :D Ty obrázky jsou tam úplně dokonale depresivní, ale takové já ráda ^^ Asi jsem úchylná, ale co ...Ise Nanao

24. října 2009 v 21:11 | Ryouko |  Bleach: postavy
Zástupkyně kapitána 8.divize
Shi-kai: Neznámý
Ban-kai: Neznámý
Váha: 48 kg
Výška: 164 cm
Datum narození: 7.července

Na první pohled vyvolává Nanao dojem přísné učitelky s vždy vážnou tváří. Na to, že je jejím kapitánem Kyouraku to opravdu příliš nesedí. Kyouraku si z ní neustále dělá legraci a přes její nesouhlas jí říká Nanao-chan. Přesto si svého kapitána vysoce cenní a záleží jí na něm.
Při souboji Kyouraka s Chadem obdrží správu o Aizenově smrti. Když ho o tom informuje, všimne si, že Chad ještě není mrtvý a zeptá se, jestli ho může dorazit smrtelnou ranou. Odmítne ji s tím, že by ho měli nechat naživu, pokud za Aizenovu smrt může on.
Po nezdařené Rukiině popravě následuje Kyouraka a Ukitakeho, kteří se vzepřeli Yamamamotově vůli. Nanao s nimi jen těžko udržuje Shunpo a Kyouraku ji za to popichuje, že dorazila poslední. Když na ni Yamamoto upře svůj pohled, neudrží se pod tlakem jeho reiatsu a téměř omdlí. Kyouraku ji pak odnese na bezpečné místo.
V dílech o minulosti Vizardů se dovídáme, že když Nanao nastoupila do 8.divize, byla jejím nejmladším členem. Tou dobou byla zástupkyní Lisa Yadoumaru. Nanao si s ní po večerech četla a jednou za měsíc chodila svého kapitána navštěvovat. Při jejich rozhovoru, kdy se ptá na to, kde je podkapitánka Yadoumaru ji vidíme s velkou knihou v náručí. I nyní chodí po většinu času s knihou a brýlema.
Nanao je ochotná následovat svého kapitána kamkoli, je mu oddaná a snaží se mu vždy pomáhat. Ačkoli Kyouraku často vtipkuje na její adresu, vždy ji chrání před jakýmkoli nebezpečím (možná proto jsme nikdy neviděli Nanao tasit meč). Je sice přísná, ale spravedlivá a oddaná těm, kteří si to zaslouží.

Bleach cafe ladies

23. října 2009 v 21:11 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Ehm... není co dodat :D Mimochodem, taky vám teď nejdou vkládat obrázky na blog? Mně se nechce to všechno dávat na enter4u... ale asi mi nic jiného nezbyde. Ještěže takovou stránku na html vůbec vymysleli, jinak by blogeři byli asi někde, včetně mě :D


Bleach Twilight

22. října 2009 v 18:00 | Ryouko |  Bleach: videa
Abychom si to ujasnili, já nejsem fanoušek Twilight :D Ale jakžtakž se v tom orientuju a uznávám, že Robert Pattinson je hezký :D (ale Hitsugaya je ještě hezčí :D). Ale ty trailery jsou docela dobré i samy o sobě ... je to takové zajímavé :D (ten první z nich bych řekla, že je asi nejlepší)


Kaien - od Shinigami k Espadě

21. října 2009 v 16:03 | Ryouko |  Bleach: obrázky
No, na to, že se objevil tak v pěti dílech je to docela slušný výkon, ne? :D Kaien je skvělá postava... taková, na které si autor vybil pocit nudy :D

Kyouraku Shunsui

19. října 2009 v 19:39 | Ryouko |  Bleach: postavy
Kapitán 8.divize
Shi-kai: Katen Kyoukotsu (oživení: Hana Kaze Midarete Kashin Haki Tenpuu Midarete Tenpa Warau. Květy padají ve větru, Bůh květin naříká, nebeské větry vanou Buddha se směje)
Kyouraku je spolu s Ukitakem jedinou tzv. Dvojtou čepelí v Soul Society. Po oživení se změní ve dvě šavle.
Ban-kai: Neznámý
Váha: 87 kg
Výška: 192 cm
Datum narození: 11.července

Kyouraku nosí přes standardní kapitánskou haori rozevlátý plášť s květinovým vzorem, jaký byste nejspíš čekali u hippies v 60. letech. Hlavu mu zdobí klobouk.
Při vpádu ryoků do Seireitei, narazí na území své divize na Sada Yasoturu. Zdvořile se mu představí, i se svojí zástupkyní Ise Nanao. Ačkoli s ním nechce bojovat, po krátké konverzaci vytasí svůj meč a bojuje. První Sadův útok odrazí jedinou ranou. Přesvědčuje ho, ať to vzdá, ale Sado je neústupný a útočí na něj vším, co má. Nakonec mu Kyouraku zasadí tvrdou ránu, po které už nadále není schopen boje. Nanao mu pak předá zprávu u Aizenově vraždě, a když zjistí, že ryoka není mrtvý, chce ho dorazit smrtelnou ranou. Kyouraku ji zastaví s tím, že pokud způsobil Aizenovu vraždu někdo z ryoků, bude lepší, když ho nechají naživu.
Když se při Rukiině popravě objeví Ukitake s erbem se znakem rodu Shihouin, přidá se k němu se slovy: ,,Ty rád necháváš lidi čekat, viď, Cassanovo." a zničí Soukyoku.

Bleach Beat Collection - We

18. října 2009 v 19:24 | Ryouko |  Bleach: videa
Právě ji poslouchám :D Dala jsem si jí i do mp3, jelikož se mi tam hrozně líbí hlas Yachiru. Je takový... dětsky roztomilý ^^. A Kenn-chan je oproti ní brutálně hluboko, ale stejně se mi to moc líbí :D


Dark Rukia - Fade to black

17. října 2009 v 17:14 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Dneska se konečně podívám na Fade to black ^^ Jen doufám, že se mi zase nezasekne na megavideu, jakože se mi to asi stejně sekne, takže je to jedno... Ale stejně se těším :DPozdě, ale přece :D

15. října 2009 v 20:48 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Ellesméra slaví svoje 1.narozeniny :). Nepamatuju si přesný den založení, ale v archivu mám první článek 6.10., tak to možná bude ono :D. Jsem si na to vzpoměla trochu pozdě.... Většina SB mám až od pozdější doby, takže naštěstí tady myslím nikdo nezná dřívější podobu blogu (nemáte čeho litovat), kromě Tenny. Původně jsem plánovala založit blog o Eragonovi (proto Ellesméra, pokud jste četli víte), pak se přidalo fantasy a pak první anime, Inuyasha. Potom jsem se začala dívat na Bleach, totálně mě to chytlo, takže rubriku Eragon, atd. jsem smazala a takhle to tady teď vypadá :D. Trochu si to zrekapituluju:
1. změnila jsem komplet obsah blogu
2. vystřídala jsem nespočet designů (stahovala jsem kvůli tomu spoustu programů a díky tomu mě začala zajímat grafika, která mi jde asi stejně dobře jako chemie a fyzika dohromady)
3. přibylo spoustu skvělých SB :-)
4. naučila jsem se dělat rozcestníky, dozvěděla se o základních typografických pravidlech a možná se trochu zlepšila ve psaní (což ale není moc poznat)
5. o zlomek se zlepšila návštěvnost, ale momentálně je to dosti mizerné... někdy v květnu to bylo nejlepší, ale pak byly prázky, já byla pryč a od té doby se to ne a ne zvednout... možná bych mohla přidávat víc kvalitních článků :D

Tohle jsou hlavní a asi nejviditelnější změny od minulého roku... ale pořád mám co zlepšovat :-)
Chtěla bych, abyste se z některých recenzí i něco dozvěděli a taky plánuju sem přidat mnohem víc anime... ale to chce asi čas. Děkuju všem, kteří sem pravidelně chodí, i těm, kteří sem náhodou zavítají. Doufám, že to se mnou vydržíte i nadále :)

Hitsugaya´s past in Rukongai

14. října 2009 v 20:01 | Ryouko |  Bleach: videa
Miluju tenhle díl Jsem nemohla, jak ho Matsumoto praštila víte čim xD a Hitsugaya se s takovým úžasným výrazem svalil na zem :D A Hyourinmaru... už pomalu čekám, kdy se začnou na internetu objevovat yaoi obrázky na téma Hyourinmaru a Hitsugaya :D (jako ne, že by mi to vadilo, já se ráda podívám :D):


Unohanin bankai?

13. října 2009 v 16:46 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Hmm, že by? :D A co tam dělá ta cenovka 20 euro? Téda, tam má vážně skvělej bankai xD


Poznávačka Zanpakutou

11. října 2009 v 18:49 | Ryouko |  Bleach: obrázky
Kecám, žádná poznávačka :D Ale tady je máte všechny pohromadě... právě jdu zkouknout další díly, abych se konečně dostala k Hyourinmaru a Hitsugayovi... akorát se mi to nechce načíst!!


Saya Otonashi

10. října 2009 v 18:21 | Ryouko |  Blood+: postavy
Jméno: Saya Otonashi
Rasa: Chiropteran
Váha: 40 kg
Věk: 163 let (mentálně ale zhruba 16)
Výška: 157 cm

Saya se narodila spolu se svojí sestrou Divou Chiropteranovi, který se také jmenoval Saya. Našel ho Joel I. Chiropteran už byl dávno mrtvý, ale v jeho břiše našel dva kokony. Z nich se pak narodila Saya a Diva. O Sayu Joel pečoval jako o vlastní dceru, ale Divu zavřeli do věže a nikdy nepustili ven. Joel se o nich chtěl dozvědět úplně vše a zjistil, že když se jejich krev smíchá dohromady, zkrystalizuje. To znamená, že jenom ony dvě se mohou navzájem zabít, protože kterékoli jiné zranění se jim rychle zacelí. Saya žila vcelku normálním životem spolu s Joelem v Zoo (pojmenován podle toho, že tam kvůli pokusům žilo mnoho zvířat). Joel ale chtěl vysledovat i jejich reprodukční schopnosti, a tak k Saye přivedl Hajiho, v té době ještě malého chlapce. Saya měla trochu sobeckou povahu a s Hajim si nejdříve příliš nerozuměli. Později se ale vše změnilo, Saya ho naučila hrát na cello, bojovat s mečem a oba spolu byli hluboce šťastní.