Leden 2010

Dabéři Blood+

31. ledna 2010 v 18:32 | Ryouko |  Blood+: ostatní
Je to docela zajímavé vědět, jak vypadají v opravdovém světě (i když v Blood+ se mi líbí víc :D)

Akihiro Okamura: Kentaro Ito (dabuje i Renjiho z Bleach)

Amshel Goldsmith: Hōchū Ōtsuka (stejný chlapík dabuje Jiraiyu z Naruta)

David: Juurouta Kosugi

Diva: Akiko Yajima

Haji: Katsuyuki Konishi

Irene: Megumi Toyoguchi

Julia Silverstein: Yuko Kaida

Kai Miyagusuku: Hiroyuki Yoshino

Lulu: Chiwa Saito

Moses: Naoki Yanagi (nebyla fotka)

Saya Otonashi: Eri Kitamura

Solomon Goldsmith: Koji Tsujitani


Stand In The Rain, Rukia Tribute

31. ledna 2010 v 11:13
Tuhle písničku jsem si zamilovala ^^ Jmenuje se Stand in the rain (překvapivě) od Superchic(k). Video je samo o sobě taky moc pěkný :)


Haji

30. ledna 2010 v 18:42 | Ryouko |  Blood+: postavy
Jméno: Haji
Rasa: Chevalier
Výška: 183 cm
Věk: 142 let

Haji je znám jako Sayin Chevalier. To je člověk, který byl proměněn vypitím upíří krve (v tomto případě Sayi). Je tichý, klidný, spolehlivý a vždy se řídí Sayinými přáními. Pravou ruku má stále obvázanou, pravděpodobně po incidentu, kdy mu Saya usekla ruku. Vždy s sebou nosí cello, na které umí výborně hrát a pomocí něhož také bojuje. Moc toho nenamluví a nerad se ocitá ve středu pozornosti, či ve společnosti někoho jiného než Sayi. I když je osamělý, nevypadá to, že by mu to nějak vadilo, stačí mu když ví, že jí může stát po boku. Je jí věrný, miluje ji a položil by za ni vlastní život.

Yuuki

30. ledna 2010 v 11:49 Vampire knight: obrázky
Tleskám tomu chlapíkovi, co Yuuki kreslil (pokud to byl chlap :D) i těm, kteří tvořili fanarty. Podle mě jí ty velký oči hrozně sluší ^^

GinHitsu

29. ledna 2010 v 20:32 Bleach: obrázky
Ne, že jsem předtím tvrdila, že ještě tolik nejsem na yaoi xD Tak nic no :D Sice tomuhle páru nějak zvlášť nefandím, ale ty obrázky byly tak pěkný, že jsem je sem prostě chtěla dát :D Zase je to jen lehké yaoi, ale pokud ho nemáte rádi, nekoukejte moc pod perex :)

Hitsugaya - obrázky

28. ledna 2010 v 20:07 Bleach: obrázky
Vybírala jsem zásadně jen ty, kde má aspoň trochu poodhalenou hruď :D

Vysvědčení

28. ledna 2010 v 15:05 | Ryouko |  Moje poznámky, ostatní
Dneska byl ten slavný den... výsledky mé půlroční "snahy" se dostavily xD No řeknu vám, nic moc... ale od třídní jsme dostali dort :D A byl dobrej, jenom uvidíme jestli budu v pondělí ještě živá. Ve třídě byly tři vyznamenání a 4 lidi dostali pětku z chemie. Už zase mi uteklo to zatracený vyznamenání! O jednu pitomou trojku!

Tak jsem si říkala, že bych s mohla příští tok trochu víc snažit, protože tohle pololetí to bylo takový to: Hmm, zítra píšeme čtvrtletku z matiky, tak v devět bych se mohla začít učit. Nebo: Jé, my máme úkol z chemie? Kašlu na to, zítra to vopíšu před hodinou :D Tak příští rok to možná vylepším :D
Tady jsou moje známky, chodím na gympl do kvarty, takže v podstatě 9.třída. A nesmějte se mi :D

Čeština: 1
Angličtina: 1
Němčina: 1
Občanka: 1
Děják: 2
Zemák: 1
Matika: 2
Fyzika: 2
Chemie: 3!!
Biologie: 2
Informatika a výpočetka: 2
Hudebka: 1
Výtvarka: 1
Tělák: 1

A co jste dostali vy? Taky mě to zajímá :)

Yaoi fan :D

27. ledna 2010 v 19:40 Naruto: obrázky
Já sice až tolik na yaoi nejsem, ale to přijde :D I tak se mi líbí a tady to všem čtyřem moc sluší ^^

Into the Hell - IV.kapitola

27. ledna 2010 v 17:56 | Ryouko |  Into the Hell
Tak po nějaké době zase :) Jsem zjistila, že jsem zapomněla děj, tak jsem si musela přečíst minulou kapitolu znovu :D A úspěšně jsem zjistila, že je to úplná slátanina.

Riding on Zabimaru

26. ledna 2010 v 16:45 Bleach: obrázky
Oba mají tak roztomilý výraz :D


Zombie loan

25. ledna 2010 v 19:02 Zombie loan
Sice mě Zombie loan zase tolik nebavilo, ale obrázky mají víc než pěkný :)

Kimimaro

25. ledna 2010 v 15:27 Naruto: obrázky
Kimimara mi bylo dost líto a Kabutovi jsem v těch dílech chtěla hrozně nakopat zadek... Měla jsem ho ráda, i když byl v podstatě záporná postava. Je stejný případ jako Haku: byla ho škoda

Sasuke cosplay

24. ledna 2010 v 18:51 Naruto: obrázky
Ještě trochu a měl by stejně vražedný pohled jako Sasuke :D Ale líbí se mi:

Kurotsuchi Nemu

24. ledna 2010 v 13:57 | Ryouko |  Bleach: postavy
Zástupkyně 12.divize
Shi-kai: Neznámý
Ban-kai: Neznámý
Váha: 52 kg
Výška: 167 cm
Datum narození: 30.března

Nemu byla stvořena svým kapitánem Mayurim pomocí technologie gigai a náhradní duše. Mayuri je vlastně její otec. Je mu hluboce oddaná a vždy bezpodmínečně plní jeho rozkazy. Protože byla Mayurim stvořena, nemůže mu jakkoli odporovat, i kdyby chtěla. Mayuri se k ní chová hrubě a na jejím životě mu málo záleží, ale Nemu něco takového nevadí. I když ví, že se k ní chová špatně, má k němu úctu a s radostí by pro něj obětovala vlastní život. Nikdy jsme ji neviděli opravdu bojovat, o to se vždy postaral Mayuri, ale je imunní vůči jedům z jeho Ashizogi Jizou. Nemu toho příliš nenamluví, nebrání se, když jí Mayuri nadává nebo mlátí, ale snaží se mírnit Mayuriho špatné nálady a chování před ostatními.

Biografie:
Nemu je přítomna všude, kde je Mayuri. Po jeho souboji s Ishidou poděkuje Ishidovi za to, že ho nezabil; Ishida se trefí šípem do hrudi, ale to pro něj není smrtelná rána. Je však nakažen jedem z Ashizogi Jizou a Nemu mu z vděčnosti dá protilátku. Když se jí Ishida zeptá, proč slouží někomu, kdo se k ní takhle chová, odpoví, že to sama nechápe, ale je šťastná, že žije.
Později odcestuje s Mayurim a dalšími do Hueco Mundo. Přijdou během souboje Ishidy a Renjiho proti Szayelovi. Mayuriho protivníkem se stává Szayel a Nemu se jako obvykle příliš nezapojuje do boje až do chvíle, kdy Szayel využije svoji speciální schopnost: znovuzrození. Poté, co je Mayurim vážně zraněn, použije tuto schopnost, ale potřebuje k tomu životní sílu člověka. Tu si vezme od Nemu. I když Nemino bezvládné tělo padá na zem, Mayuriho to ani v nejmenším nerozruší. Nakonec Szayela porazí a je schopen Nemu zachránit, i když byla na pokraji smrti. Řekne jí, aby Ishidovi vpíchla do těla protilátku proti jedu, a když se brání, neváhá použít svoje ženské zbraně, aby ho umlčela :).

Melody for a friend

24. ledna 2010 v 10:38 Moje poznámky, ostatní
Zjistila jsem, že se mi hrozně líbí pomalé skladby na klavír... vtipný je, že já sice chtěla hrát na klavír (učila jsem se na něj asi rok ve školce a pak jsem přestala), ale skončila jsem u houslí :D No co, sbor klavíristů má aspoň o jednoho dementa míň :D Tuhle písničku teď poslouchám pořád dokola:

Shannaro!

23. ledna 2010 v 16:37 Naruto: obrázky
Je zábavný pozorovat, jak mu Sakura pořád dokola dává do huby :D Ještě kdyby měla sílu jako Tsunade, to by se pak ten fotbalista už asi nezvedl :D

Kurotsuchi Mayuri

23. ledna 2010 v 12:29 | Ryouko |  Bleach: postavy
Kapitán 12.divize
Shi-kai: Ashizogi Jizou (Jizou zabíjející nestvůry)
Přemění se na katanu se čtyřmi hroty,
Má schopnost paralyzovat tu část těla, kterou sekne. Nepůsobí jako anestetika, takže bolest zůstává.
Ban-kai: Zlatý Ashizogi Jizou
Mayuriho bankai má podobu zlatého stvoření s hlavou dítěte a tělem housenky. Místo klasických nohou jí ale z těla vystupuje několik mečů. Mayuriho krev se změní v jedovatou mlhu, která se rozšíří 200 yardů okolo. Protilátku vlastní jenom Mayuri a jeho zástupkyně Nemu.
Váha: 54 kg
Výška: 174 cm
Datum narození: 30.března

Mayuri je podivínský kapitán 13.divize a zároveň velitel vědecko-technologického výzkumu. Tato práce se dost podepsala na jeho vzhledu, své vlastní tělo používá jako pokusného králíka. Svoji zástupkyni, Kurotsuchi Nemu, vytvořil také sám (teoreticky je to vlastně jeho dcera). Je krutý, sobecký a nebojí se zabíjet nevinné lidi, aby získal výzkumný materiál pro svoji laboratoř. Vše, kromě jeho výzkumu je mu v podstatě lhostejné, proto má často rozepře s ostatními členy Gotei 13. Od ostatních se neliší jen vzhledem, ale i psychikou, která absolutně postrádá lidskost.


Blood+ animace

22. ledna 2010 v 20:10 Blood+ obrázky
Zajímalo by mě, jak se taková animace dělá... umím jen ty jednoduché, kde se střídají obrázky, ale tyhle jsou nad moje možnosti :D

You lost again, Tsunade-hime...

21. ledna 2010 v 19:22 Naruto: obrázky
Chudák Tsunade :D Ale Jiraiya nevypadá, že by mu to nějak vadilo... těžko říct, jak je na tom Orochimaru, ale řekla bych, že on si taky nestěžuje :D

Rukia´s execution

21. ledna 2010 v 17:32 Bleach: videa
Na tohle jsem náhodou narazila... není to AMV, ale hezky se tam prolíná hudba, je tam originální z Bleach, pak z Inuyashi a ještě nějaká, kterou nepoznám :D Taky Rukia tam má hezký proslov, i když je to anglicky. Ono to tam není moc slyšet, ale říká:
I am not afraid. I have lived well. I am not suffering.
I am not sad. I have no regrets.
I am not leaving behind my heart.
Thank you. Thank you. Thank you. Thank you.
Good bye.