Arisawa Tatsuki

13. února 2010 v 9:46 | Ryouko |  Bleach: postavy
Datum narození: 17. července
Váha: 42 kg
Výška: 154 cm
Krevní skupina: AO

Tatsuki je středoškolačka z Karakurské střední a Inouina nejlepší kamarádka. Inoue u ní často přespává nebo naopak, obě totiž bydlí samy bez rodičů. Otevřela se jí poté, co jí její starší bratr zemřel. Tatsuki je horkokrevná, starostlivá a velice rázná, proto Inoue často brání, když ji doslova "balí" spolužačka Chizuru, která má výrazné lesbické sklony. Nebojí se dát jí i pěstí, pokud s tím zachází trochu moc daleko :).

Od čtyř let chodí do dojo, karate. V té době tam také nastoupil Ichigo. Tatsuki ho dokázala porazit v prvních 1O sekundách. Od té doby jsou s Ichigem blízcí přátelé; i proto, že bydlí nedaleko od sebe. V karate má černý pás - 2. stupeň. Vyhrála druhé místo v Meziškolním turnaji (Karate Inter-high Tournament), tudíž je druhá nejsilnější středoškolačka v Japonsku.
Tatsuki má na člověka vcelku silné reiatsu, menší než Orihime, ale dost vysoké na to, aby několikrát zahlédla Ichiga v jeho shinigamském kimonu - shihakusho. To v ní pochopitelně vyvolalo jisté otázky, ale po většinu času to nechá být.
Avšak pouze do doby, než Orihime unesou do Hueco Mundo. Samozřejmě se Ichiga ptá, kam tak náhle zmizela a chce po něm, aby před ní už neskrýval žádná tajemství. Ichigo jí ale pro její bezpečí neodpoví a vyzve ji, aby za ním už nikdy nechodila. Přestože to dělá pro její dobro, Tatsuki to nejdříve nedokáže pochopit a dá Ichigovi pěstí. Když ten samý večer odchází Ichigo s Ishidou a Sadem do Hueco Mundo přes vstup v Uraharově obchodě, tajně je s Keigou a Mizuirou sledují. Urahara o jejich přítomnosti ví, ale nechá je, aby je sledovali i při vstupu do Hueco Mundo a při slovech, kdy se Ichigo na nějaký čas loučí. Řekne Uraharovi: "Omluvím se svým přátelům, až se vrátím."
Urahara všem třem vysvětlí důvody Ichigova jednání a Tatsuki nezbyde nic jiného, než jim popřát hodně štěstí a čekat na Orihimenin návrat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tenny Tenny | Web | 13. února 2010 v 15:33 | Reagovat

Je to zajímavý:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama