Inuyasha: postavy

Hakudoushi

6. června 2009 v 16:29 | Ryouko
Věk: asi 8 let
Rasa: člověk
Zbraň: kopí a ochranná kupole
Karma: zlý
Cíl: pomáhat Narakovi

Biografie:

Hakudoushi vznikl z Akago, což je dítě stvořené Narakem. Navzdory tomu,že vypadá jako dítě, je v boji velmi dobrý a rozhodně jako dítě nepřemýšlí. Naraku mu hodně věří a vkládá do něj své naděje.Bájný ohnivý kůň Entei k nemu zřejmě pocítil sympatie a přidal se k němu.

Schichinintai-Banda sedmi

17. března 2009 v 18:08 | Ryouko
Schichinintai-Banda sedmi

Bankotsu
Bankotsu je vůdcem bandy sedmi,skupiny krutých žoldáků,které pro jejich nelítostnou povahu popravili jejich vlastní zákazníci.Bankotsu je jejím nejsilnějším a nejmladším členem.Jeho zbraní je halaparatna Banryu(dost často se plete s mečem).Poté,co s ní zabil 1000 démonů a 1000 lidí,získala démonickou moc.kvůli jeho schponostem jeho a zbytek jeho bandy oživila poslal ho bojovat proti Inuyashovi a jeho přátelům.


Jakotsu
Jakotsu je třetí ve velení Schichinintai a druhý co do síly.I když byste to asi neřekli,je to muž.Je to taková úchylná postava( a proto asi taky zajímavá),protženenávidí ženy,ale při boji s hezkými muži s s nimi před usmrcením pohraje(umožňuje mu to jeho hadí meč).Mimochodem to ,,pohraje,, nemyslím jako hentai nebo jaoi:)...Zamiluje se taky do Inuyashi.Když mu to při souboji řekne,ani
to s ním nehne.Jakotsu je dobrým přítelem Bankotsu(to jsou taky jména...)


Kanna

17. března 2009 v 17:34 | Ryouko
Kanna
Věk: 9-10 let
Rasa: člověk
Zbraň: duši vysávající zrcadlo
Karma: zlá
Cíl: pomáhat Narakovi
Charakteristika:
Kanna je Kaguřina ,,sestra,, stvořená z Narakova těla. Jak už bylo zmíněno u popisu Kagury, je Narakovi mnohem oddanější než ona. Většinou toho moc nenamluví a při bojích používá své duše vysávající zrcadlo. Nemá téměř žádnou citovou slabinu, jen její zrcadlo má s největší pravděpodobností vyčerpatelnou kapacitu, protože když chtěla vsát Kagomeninu duši (pardon za to skloňování, ale někdy k tomu dojít muselo) řekla, že její duše je moc velká a že každý šíp obsahuje část její duše. Už nevím jak, ale duše se Kagome zase vrátila zpátky. Kanna se nám představí v dílech 41 a 42.


Kagura

16. března 2009 v 19:04 | Ryouko
Kagura
Věk: 20-25 let
Rasa: člověk
Zbraň: vějíř ovládající vítr
Karma: zlá z nouze(nemyslím to tal,že by neměla peníze nebo co,zbytek si můžete přečíst v charakteristice)
Cíl: osvobodit se od Naraka
Charakteristika:
Kagura je větrná čarodějka sloužící Narakovi. Naraku ji stvořil ze svého těla spolu se její ,,sestrou,, Kannou. U obou vlastní jejich srdce. Z toho vyplývá, že si asi nemůže dělat tak úplně všechno, co chce. Narozdíl od Kanny však není Narakovi tak oddaná jako ona. Ke konci začíná trochu nepřímo pomáhat Inuyashově skupince, což trochu ohrožuje její život, protože Naraku tak hloupý zase není... Takže Kagura zase tak zlá není, její největší tohou je být volná.

Myoga

16. března 2009 v 18:50 | Ryouko

Myoga


Věk: přes 50 let
Rasa: blecha
Zbraň: žádná
Povaha: zbabělý až na půdu
Cíl: porazit Naraka
Charakteristika:
Myoga je velmi velmi zabělá blecha, co pije krev Inuyashovi. Do boje se vůbec nehodí, taky moc nevím, co by tam dělal, ale občas dobře poradí. Většinou si jde svou cestou, ale když potřebuje
naše skupinka pomoc, tak poradí.


Kohaku

16. března 2009 v 18:30 | Ryouko
Kohaku
Věk: 13-15 let
Rasa: člověk
Zbraň: Kusrigama(srp na řetězu)
Karma: hodný i zlý
Cíl: osvobodit se
Rodina: sestra Sango
Charakteristika:
Kohaku je mladší bratr Sango. Démonobijci z jeho vesnice měli za úkol zabít démona. Byla však na ně připravena léčka, Kohaku byl ovládnut démonem a zabil všechny ze své vesnice, i svého otce. Chtěl zabít i Sango, ale to se mu nepodařilo, za prvé, protože Sango je silnější než on a za druhé je oba prošpikovali šípy (už si nepamatuju kdo). Naraku ho tedy vyléčil pomocí střípku v zádech a vymazal mu paměť. Kdyby mu střípek vzal, zemřel by.(Zkoušel to i u Sango, ale ta se z toho vykroutila, takže teď cestuje s Inuyashou). A tak Kohaku stojí po boku Naraka a plní jeho rozkazy, většinou proti své vůli. Jediné,co si pamatuje, je tvář Sango. Kohaku není opravdu zlý, například si dost dobře rozumí s Rin, ale Narakovi se nedokáže vzepřít.

Rin

9. března 2009 v 20:50 | Ryouko
Rin
Věk:8-10 let
Rasa:člověk
Zbraň: žádná
Povaha: veselá,ochotná,odvážná,laskavá
Cíl: doprovázet Sesse
Miluje: teď má akorát ráda Sesse, takže až vyroste, tak asi jeho
Rodina: je to sirotek, její rodina byla povražděna lupiči
Charakteristika:
Rin je malá holčička-sirotek. Žila poblíže vesnice, kde často kradla jídlo. Ti ji za to pravidelně bili. Když byl Sesshoumaru zraněný po boji s Inuyashou, nosila mu jídlo a starala se o něj. Sice ji odmítal se slovy, že lidské jídlo nejí a že se o něj nemusí starat. Ta vypadala, že ho nebere na vědomí a jídlo mu nosila dál. Když mu chtěla ulovit rybu v řece, vesničané ji chytli a zmlátili Přišla zase k Sessovi a ten se jí zeptal odkud má ta zranění. Ta se na něj jenom usmála. Poté napadli vesnici Kogovi vlci a Rin zabili. Sesshoumaru se mezitím evidentně zotavil, když ji s Jakenem našel ležet na cestě, vytáhl svoji Tensseigu a tak se na ní díval...jako co s ní...a zabil démony smrti, kteří byli okolo ní. Navrátil duši do jejího těla. Pak se zvedl a odkráčel. Rin za ním běžela, a tak s ním cestuje. Sess jí trochu nahrazuje otce. Je mu absolutně věrná a ví, že s ním je v bezpečí. Chová k němu velkou náklonnost a sympatie. Má velké srdce a má ráda v podstatě skoro každého. Obvzlášť dobře si také rozumí s Kohakem.

Jaken

9. března 2009 v 20:20 | Ryouko
Jaken
Věk: asi 3236 let
Rasa: žabí démon
Zbraň: Dvouhlavá berle
Povaha: vlezlý a podlý,ale věrný
Cíl: věrně sloužit Sesshoumarovi
Rodina: neznámo
Charakteristika:
Dříve byl vůdcem skřetí bandy, ale vzdal se svého postavení, když mu Sesshoumaru zachránil život. Od té doby ho věrně doprovází. Dostal od něj Dvouhlavou berli. Většinou dává pozor na Rin. Není to moc dobrý bojovník, nebýt Dvouhlavé berle, tak by se vůbec nemohl bránit. Je pěkně vlezlý, Sesshoumarovi stále podlézá a pořád se mu za něco omlouvá. Zárověň si na něj ale také stěžuje, jak je,,Lord Sesshoumaru nevděčný,,.ale Sesshoumaru na něho taky moc ohledy nebere, jednou ho třeba probodl Tensseigou, aby zkusil, jestli funguje.


Naraku

9. března 2009 v 19:20 | Ryouko
Naraku
Věk: asi tak přes 50 let(ještě doba kdy byl Onigumo)
Rasa: polodémon(hanyou)
Zbraň: woodo loutky, vytváření nových démonů, manipulace
Cíl: získat všechny střípky Shikonu a stát se ještě mocnějším démonem
Povaha: zlý, samotář, necitlivý
Miluje: nemůžu to říct stoprocentně, ale tipla bych, že nikoho... kecám, vlastně, když byl Onigumo, měl rád Kikyo
Rodina: žádná
Charakteristika:
Naraku se zrodil spojením zkaženého srdce bandity Oniguma a spousty nižších démonů. Když měl ještě srdce Oniguma, zamiloval se do Kikyo. Proto jaksi neschvaloval její vztah s Inuyashou, takže na sebe vzal podobu Inuyashi a zranil Kikyo, když Inuyashovi chtěla přinést Shikon, aby se stal člověkem. Pak byl shikon spálen i s Kikyo a Naraku mezitím asi vandroval nebo co, dokud se Shikon znovu neobjevil u Kagome. Od té doby se snaží najít střípky a stát se s jeho pomocí úplným démonem, podobně jako Inuyasha, i když on je úplně jiný polodémon. Většinou bojuje pomocí loutek, ale když jsou zlomeny, tak má smůlu. Má svoji skupinu ,,záporáků,, i když s ním často nebojují dobrovolně. Dokáže se totiž rozdělit na více částí,které jsou mu podřízeny například proto, že vlastní jejich srdce (Kagura) nebo je může zabít odejmutím střípku (Kohaku). I když někteří mu slouží i doborvolně, třeba Kanna a Hakudoushi.


jeho pozdější podoba

Kouga

8. března 2009 v 20:45 | Ryouko
Kouga
Věk: okolo 18 let
Rasa: vlčí démon
Zbraň: rychlost(vítr),drápy
Povaha: hodný jak na koho, takže hlavně na Kagome
Miluje: Kagome

Rodina: akorát jeho vlčí kmen
Charakteristika:
Kouga se snaží zabít Naraka potom, co mu Kagura povraždila jeho skupinu. Vlastní asi 3 střípky (v nohách a dvě v ruce). To mu přidává na rychlosti a síle. Díky tomu se taky mohl střetnout s Inuyashou. Nejdřív vedl, ale proti Inuyashovu meči prostě neměl šanci, takže zdrhnul ve svém minitornádu. Pak se ale vrátil a unesl Kagome. Prohlásil ji za svoji ženu(ta mu, když to řekl, jednu vrazila). Samozřejmě si pro ní okamžitě přiběhl Inuyasha. Následovala fyzická i slovní přestřelka typu:,,Hele psisko, nedotýkej se mé ženy.´´ a ,,Zmlkni a sleduj, smradlavej vlku.´´. Potom se malinko pohádali, protože Inuyasha si myslel, že Kagome k němu něco cítí. Zeptal se jí, co se doopravdy stalo a ona na něj asi 5krát zařvala idiote a odletěla na Kiraře. Toť k prvním dílům s Kogou. Jinak je to vůdce kmenu vlčích démonů. Zamilovala se do něj Ayame, také vlčí youkai. Ten ji ale neustále odmítá, radši se snaží zavděčit Kagome, aby si ho vzala. Občas ji zachrání, což Inuyashu nehorázně žere.

Sesshoumaru

8. března 2009 v 20:04 | Ryouko
Sesshoumaru
Věk: přes 900 let

Rasa: psí démon
Miluje: toť záhada(má akorát slabost pro Rin jako pro dceru)
Zbraň: Tensseiga (meč, který nedokáže zabíjet, ale může léčit a očivit až stovky mrtvých jedinou ranou), proto ho taky moc nepoužívá, Toukijin (meč ukovaný na přání), Light Whip (Bič energie), Dokassou (jedové drápy), Souryuuha, může se také proměnit v obrovského (asi dvěstěkrát většího než Kirara) démonického psa
Povaha: klidný, samotář, chladný, dobrý bojovník, nenávidí lidi a polodémony(kromě Rin)
Cíl: získat Inuyashovu Tessaigu
Rodina: nevlastní bratr Inuyashi (společný otec InuTaisha )
Charakteristika:
Sesshoumaru je starší nevlastní bratr Inuyashi. Narozdil od něj, je úplný démon. Mají společného otce InuTaishu, ale jeho matka je také démon-princezna Izayoi. Nenávidí lidi a polodémony (hanyou) a opovrhuje jimi. Po otci zdědil léčící meč Tensseigu. Nedokáže ale zabíjet, zato může oživit stovky démonů i lidí jedinou ranou. S tímhle mečem ale jaksi není spokojený, a tak se Inuyashovi pokouší ukrást jeho meč smrti-Tessaigu. Bohužel pro něj, Tessaigu může nosit jen polodémon. Tak se na Tessaigu trochu ,,vybodnul,, a nechal si ukout svůj vlastní meč přetékající mocí - Toukijin. Ukoval ho Ďábelský kovář, učedník Totosaie, který ukul Tessaigu i Tenssegu. Cestuje se dvěma společníky Rin a Jakenem. Jakenovi zachránil život a od té doby ho doprovází. Dal mu Dvouhlavou berli po svém otci. Jaken na něj má většinou kecy, že ,,Lord Sesshoumaru je nevděčný,,. Rin o něj pečovala,když ho Inuyasha zranil (ha ha). Nosila mu jídlo, ale on ji odmítal, že lidské jídlo stejně nejí. Na vesnici, kde žila, poté zaútočili vlci a zabili ji. Tehdy použil Tensseigu, zahnal démony smrti a navrátil jí duši. Má pro ni trochu slabost. Sesshoumaru je klidný,samotářský a je to velmi velmi dobrý bojovník. Není úplně zlý, myslím, že kdyby nechtěl Tessaigu, tak by Inuyashu nepoctil tolika návštěvami... každopádně pro hodně lidí je to oblíbená postava. Je prostě cool:).

Kikyo

7. března 2009 v 21:19 | Ryouko
Kikyo
Věk: 18-20 let podle vzhledu,jinak je mrtvá
Rasa: člověk
Zbraň: luk a šípy, moc kněžky
Povaha: před smrtí byla hodná, ale když oživla, už není stejná jako kdysi, několikrát chtěla zabít Inuyashu i Kagome, ukradla jim polovinu Shikonu a vlastne s nimi bojuje nepřímo přes Naraka, protože mu ty střípky dala...
Cíl: zabít Naraka a možná i Inuyashu
Miluje: asi ještě trochu Inuyashu
Rodina: mladší sestra Kaede, která je vlastně starší,protože od Kikyoniny smrti uběhlo 50 let
Charakteristika:
Kikyo byla mocná kněžka a chránila posvátný klenot před démony (nebo i polodémony). Inuyasha se o to také pokoušel, ale Kikyo mu v tom zabránila. Postupně se do sebe zamilovali. Inuyasha se rozhodl, že se s pomocí Shikonu stane úplným člověkem, aby s ní mohl v klidu žít. Ale Onigumo, bandita, o kterého Kikyo pečovala když byl zraněný, to tak nechtěl. Sám se do ní také zamiloval. Byl to nejdřív člověk, a tak do sebe vtáhl spoustu nižších démonů. Když chtěla Kikyo přinést Inuyashovi Shikon, vzal na sebe podobu Inuyashi a zranil ji. Z posledních sil připoutala pravého Inuyashu ke stromu a pak zemřela. Nechala se spálit i s klenotem. Jistá čarodějnice (a na můj vkus i dost s prominutim blbá čarodějnice) později, tedy o 50 let později vyvolala jejího ducha, aby urychlila hledání střípků. Nenávist kterou Kikyo chová k tomuto světu byla však tak strašlivá, že se vrátila ze záhrobí celá. Aby mohla žít musí v sobě udržovat dostatek lidských duší, takže jsou stále okolo ní hadí démoni, kteří ty duše asi drží nebo co... každopádně teď ukradla Kagome polovinu Shikonu a dala ho Narakovi - spolupracuje s ním. Říkala, že ho chce nechat získat moc a pak ho zničit. Většinou, když se dostane do konfrontace s Inuyashou, tak ho chce zabít. Zkrátka, všem dost zamotá plány a i ona sama je dost složitá postava.

Kirara

7. března 2009 v 20:43 | Ryouko
Kirara
Věk: Neznámý
Rasa: ohnivý kočičí démon
Zbraň: tesáky a drápy
Povaha: hodná a přátelská, obětavá, věrná, pokud někdo napadne její přátele,brání je
Cíl: Podle jejích přátel, takže zničit Naraka
Miluje: no,má ráda Sango a její přátele
Rodina: mám pocit, že jsem někde něco četla o její mámě, ale jinak asi Sango
Pozn.: umí se proměnit v obrovskou šavlozubou kočku, která umí létat a proto je v této podobě mnohem nebezpečnější
Charakteristika:
Jako malou ji dostala Sango od Kohaka a od té doby je pořád s ní a chrání ji. Má ji velmi ráda.
V případě nebezpečí se promění v obrovskou ohnivou šavlozubou kočku. Pomáhala také Inuyashovi, když zkoušel Wind scar. Podle jistých náznaků mohla dříve patřit kněžce Midoriko, která stvořila Shikon, a pomáhat jí v boji proti démonům.

Shippo

7. března 2009 v 20:20 | Ryouko
Shippo
Věk: 8 nebo 50 let
Rasa: liščí démon
Zbraň: Fox fire (liščí oheň), Illusory top-iluze, Whirling top (něco jako beyblade)

Povaha: veselý, hodný, občas řekne co nemá, v boji se moc neprojeví, ale když je někdo nebezpečí, pomůže
Cíl: zabít Naraka
Miluje: akorát Kagome je jeho nejlepší kamrádka a je na ni citově vázán
Rodina: zabita Hromovými bratry - Hitenem a Mantenem
Charakteristika: Shippo je malý liščí youkai, který se přidá k Inuyashovi a Kagome, potom, co mu Hromoví bratři zabijí rodinu. Není moc silný, ale přece jenom je ještě dítě.
I když se většinou drží při bojích dál, tak někdy i on sám zasáhne. Jednou měl dokonce svůj první souboj s vůdcem bouřlivého kmene.

Miroku

7. března 2009 v 10:27 | Ryouko
Miroku
Věk: 16-17 let
Rasa: člověk
Zbraň: Větrný tunel (Wind tunnel, Kazaana), jakési papírky vyháňející démony
Povaha: dobrý bojovník, flirtuje s každou holkou, kterou potká a ptá se jich, jestli mu porodí dítě
Rodina: mrtvý otec Miyatsu, vtažen černou dírou, přítel Hachi
Charakteristika:
Miroku má nejradši (jako jeho otec mnich Miyatsu), když se nechává obsluhovat krásnými děvčaty a odhání neexistující zlo. Zkrátka a dobře se dá popsat dvěma slovy - perverzní mnich. Po čase se ale zamiluje do Sango, ale snaží se to zakrýt...

Sango

7. března 2009 v 10:17 | Ryouko
Sango
Věk: 16 let
Rasa: člověk
Zbraň: Hiraikotsu (obří bumerang), v nejhorším použije meč
Povaha: tichá, citlivá, po čase žárlivá, v boji velmi dobrá
Cíl: zničit Naraka a tím osvobodit svého bratra Kohaku, pomstít otce a celou vesnici, kterou Naraku zničil
Rodina: Bratr Kohaku
Charakteristika:
Pochází z rodiny lovců démonů, kteří po útoku na jejich vesnici démonem zemřeli. Sama se pak
stala lovcem se zlomeným srdcem.
Inuyasha a Kagome ji přijmou mezi sebe. Je velmi chápající a dokáže velmi dobře porozumět bolesti jiných, protože ji sama zažila. Působí velmi dospěle a odsuzuje Mirokovy zálety se ženami.
Časem se ale do Miroka zamiluje, ale snaží se to skrývat. Je velmi dobrou bojovnicí, její zbraní je obrovský bumerang, který nosí na zádech a dokáže s ním velmi dobře zacházet.

Kagome Higurashi

6. března 2009 v 22:25 | Ryouko
Kagome Higurashi
Věk: 15 let
Rasa: člověk
Zbraň: luk a šípy s mocí rušit kouzla, moc kněžky bílé magie (miko), umí vycítit přítomnost drahokamu
Povaha: citlivá, milá, přátelská, spravedlivá, tvrdohlavá, nebojácná
Cíl: najít všechny střípky a možná i trochu pokročit s Inuyashou
Rodina: trohu bláznivý dědeček, matka, mladší bratr Souta, kocour Buuyo
Charakteristika: Její život se změnil v den jejích 15. narozenin, kdy ji vtáhl do studně démon -dostala se do feudálního období. Zjistila, že je reinkarnací Kikyo, rozbila Shikon a stala se asi nejpopulárnější dívkou té doby. Miluje Inuyashy a také se do ní zamiloval vlčí démon Kouga(prohlásil ji za svou ženu).

Inuyasha

6. března 2009 v 22:12 | Ryouko
Inuyasha
Věk: 17-18 let(plus 50 let uvězněn na stromě)
Rasa: polodémon(hanyou)
Povaha: urážlivý, citlivý, žárlivý, když je někdo z jeho přátel v nebezpečí (obvzlášť Kagome), zachrání je

Cíl: zničit Naraka a pomocí Shikonu se stát úplným démonem (youkai)
Útoky: Tessaiga, Son - kon tessou(Duši drásající pracka), Kaze no kizu(Větrný šrám,Windscar), Zpětná vlna(Backlash wave)
Rodina: bratr Sesshoumaru, otec InuTaisha
Miluje: Kagome a možná ještě trochu Kikyo
Charakteristika:I nuyasha je poloviční psí démon, kterého kněžka Kikyo zaklela do stromu. Z démonské stránky získá rychlost, atd.. Z lidské podoby získal to nejlepší co mohl, je příšerně náladový, hádá se pro každou maličkost, bývá občas hrubý a nepříjemný. Doufá, že amulet mu pomůže stát se plnohodnotným démonem. Inuyasha by chtěl Kagome vyjádřit své city, ale není si jistý svými city ke Kikyo, která znovu oživla. Inuyashovou zbraní je Tessaiga. Jeho nevlastní bratr Sesshoumaru, který je úplný démon, dostal Tensseigu, jež léčí,ale nedokáže zabíjet. Proto také Inuyashu nesnáší a snaží se nejdřív Inuyashovi Tessaigu vzít, ale potom si vyrobí svůj vlastní meč přetékající mocí. Tessaiga má ještě za úkol zabraňovat Inuyashově démonické polovici se projevit. Inuyasha se jednou za čas stává člověkěm a v tento čas je zranitelný.


jako člověk

 
 

Reklama