Moje poznámky, ostatní

Eh, kolikátého že to dneska je?

1. září 2009 v 12:13 | Ryouko
1.září. Určitě pro školáky nejoblínenější datum :D Tak jaké to pro vás bylo? Já jsem pořád se stejnou třídou, takže jsem se radostně objala s kamarádkama, pak si sedla do lavice, kde jsem poslouchala, jak pitomě změnili pravidla (třeba, na Švp smějí jen primy a sekundy!! To není fér!). Navíc se z naší krásné třídy stala F3 a evidentně jsem byla skoro jediná, která si toho všimla. Takže: ,,Cože, oni jsou jinak třídy?" Nó, my jsme třeba F3." Cože?! To jako, že jsme fyzika?! To né!" Ale jinak to bylo celkem fajn. Když nepočítám, že jsem včera byla vynervovaná jako kdybych měla jít do 1.třídy :D. Ale zítra už se začínáme normálně učit :/. Tak to jsem zvědavá, co ze mě třeba při matice po dvou měsícech nicnedělání vypadne :D. Nic inteligentního to asi nebude. Uvidíme. Ale jsem ráda, že jsem zase se svojí partou magorů :D. Zítřek bude vážně zajímavý, hlavně doufám, že nebudou moc krutí a nechají nás aspoň první týden bez zkoušení. Tak hodně štěstí do nového školního roku!

Konbanwa, jsem zpět

25. srpna 2009 v 21:53 | Ryouko
Moc dlouho to ani netrvalo a už mně tady zase máte :D No, tak z cesty do Německa se vyklubala i cesta do Amsterdamu (původně to mělo být i do Bruselu, ale to už jsme nestihli). Vlastně mi připadá, že jsme většinu doby jezdili autem sem a tam. Byly s námi ještě tři další tátovi známí (tři ženský) a na jednu z nich jsem měla na zpáteční cestě takovou pifku, že jsem si prostě nemohla odpustit připomínky typu: ,,Ježiš, už zase její ksicht" nebo: ,,No jasně, máš pro sebe celou sedačku a ještě si budeš stěžovat?!" (v autě pro 5 nás bylo 6, což by ještě nebylo tak hrozný, kdyby mi nechaly víc než 20 cm2). Pak v Amsterdamu jsme se procházeli po takový úžasný ulici, kde na každých dvou metrech byly podniky jako třeba Live porno, Live sex show či Erotic museum a za každým sklem jste mohli vidět polonahou ženu (pokud zrovna nebyla zadaná), která se snažila na svoje tělo nalákat nevinné nadržené chlapíky. Na druhou stranu tam byl aspoň obchod comics a manga, do kterého jsme nestihli jít, protože otvírali až od 11 ráno a my jsme odjeli o půlnoci. V Německu jsme navštívili Dusseldorf, Frankfurt, Dortmund, Kolín a Berlín a skoro v každém městě jsem se přesvědčila, že je v Německu manga mnohem víc rozšířená než tady. Ve větších knihkupectvích bylo většinou celé oddělení pro mangu a samozřejmě jsem se vyprosila další mangu Bleach (volume 34 s Neliel) a mega mangu, která má v popisu práce mě naučit kreslit mangu. Obě knihy jsou německy, já se sice němčinu učím tři roky, ale pro plynulé přečtené mangy mi to asi vážně stačit nebude. Ale já si nějak poradím :D. Tak svoje zážitky jsem snad (možná až příliš) podrobně vylíčila, docela se mi tam líbilo, hlavně v knihkupectvích obklopena stovkami mang, ale i ta města stála za to :). Teď půjdu asi oběhnout, pak se umýt (jelikož jsem se skoro dva dny nemyla) a pak konečně do svojí postýlky!!! :D

Jsem zpátky

9. srpna 2009 v 15:49 | Ryouko
Já jsem tak šťastná!! Dostala jsem se domů! Ani nevíte, jak se mi po blogu, po vás a po anime stýskalo. (Pro Yui-san, zdály se mi tři sny o Bleach, první o Uraharovi a Rukii, druhý, že Rukia běžela závod k popelnici xD a třetí, že jsem se snažila sehnat mangu Bleach). Jinak ještě předtím jsem byla na Advíku ( je to festival, jednoduše řečeno Anime Dance víkend). K Advíku i k Itálii vám něco napíšu (nemusíte to číst xD):

Ooodjíždím

29. července 2009 v 19:34 | Ryouko
Už jsem ani nedoufala, že se tyhle prázdniny někam dostanu! Za dva dny jedu s mámou a sestrou do Itálie! Mimochodem jsem se to dozvěděla včera, jelikož jsme nebyly schopné si to zařídit trochu líp :D Takže mám jen dva dny na sbalení, jelikož zítra jdu kam?? Na Advík! Letos tam jdu poprvé, měla jsem tam být původně čtyři dny a čtyři dny mi mamka taky zaplatila, ale ta Itálie se s Advíkem malinko ,,kříží,, budu tam jen jeden den :(. No, už jsem se s tím trochu smířila (Itálie mně totiž láká skoro stejným dílem) a navíc příští rok tam snad půjdu zase :) Už se hrozně těším, protože do teď jsem byla skoro celou dobu v Praze. Každopádně je to ale dost ve spěchu, protože zítra budu na Advíku, pozítří odjíždíme a já jsem si sbalila zatím asi tak čtvrtinu :D A ještě chci přednastavit nějaké články:) Mimochodem, teď devět dnů neuvidím další epizody Bleach, Inuyashi, Blood, Death note a Wolf´s rain! Chtěla jsem se taky podívat na Cestu do fantazie, ale to snad počká... Spíš jsem zvědavá, jak přežiju hlavně bez Bleach... Jo a Sb si mně prosím nemažte a mějte se tu všichni hezky :)

Konečně prázdniny!!

30. června 2009 v 12:22 | Ryouko
Dneska jsem konečně dostala vysvědčení, na který jsem čekala celý školní rok a o které jsem se tolik snažila, aby vypadalo dobře! Někteří ho sice dostali už v pátek, ale u nás až dneska, no :). Napíšu vám sem moje známky, mimochodem chodím do 8. třídy na gympl:

Už jsem se vrátila!

21. června 2009 v 15:23 | Ryouko
Jsem zpátky! To jste rádi, co?:D Byla jsem na švp a skvěle jsem si to užila. Jeli jsme tam naše třída a dvě kvarty, takže asi 90 lidí. Byli jsme rozdělení do skupin: Peace (my) , All stars, Penguieni, Sheepy, Srdce a 4%...nebudu se vyjadřovat. Skončili jsme pátí, ale to neva. Měli jsme dvě diskotéky, kde jsme se já s kamarádkou totálně zabouchly, (pak tam byl menší průšvih, když se jeden kluk opil a odvezli ho do nemocnice a pak ještě jeden, o kterém se radši moc nebudu rozepisovat. Neumíte si představit, jak byli profesoři naštvaní). Jinak to bylo v pohodě, ani jedné z pokoje se nechtělo domů, ale co na plat. Prostě to byla úžasná škola v přírodě!

Odjíždím

13. června 2009 v 9:26 | Ryouko
Jen jsem Vám chtěla napsat, že tady od pondělka do neděle nebudu, jedeme se školou na švpř. Docela se těším...jedeme do Zbraslavic, což jsem zjistila, že je buď u Kutné Hory nebo Krušných hor... A jen tak mimochodem tam budu říkat svoji vlastnoručně vyrobenou prezentaci na Bleach (víte, jak je těžké zkrátit ten obsah, aby to bylo k pochopení?). Každopádně, pár článků Vám tady přes týden dám, tak se nebojte, že tu bude nuda:) Tím se také omluvám, že teď moc články nepřibývaly, přes tenhle týden to asi nedoženu, ale o prázdninách bude času dost.

Vyhrála jsem 2.místo v SONB

10. června 2009 v 15:07 | Ryouko
Díky Vám jsem vyhrála stříbro v SONB! Na to, že to byla moje první soutěž to je dobré, čekala jsem, že to dopadne hůř a nakonec jsem se dostala na 2.místo! Navác jsem se seznámila s pár skvělými blogy:) A tady je můj diplom:
Koho jiného jste mohli čekat, že ano...

Prokopala jsem se do 3.kola SONB

3. června 2009 v 17:34 | Ryouko
Nějakým zázrakem jsem se dostala do 3.kola! To snad ani není možné! Ale jsem ráda... Asi víte, o co vás teď poprosím, takže hlásli byste pro mně prosím TADY? Tohle je poslední kolo, nebojte. A děkuju všem, kteří pro mně hlasovali v předchozích kolech a snad ještě budou v tom posledním :)

Adoptovaný Hitsugaya

30. května 2009 v 10:26 | Ryouko
U Sam jsem adoptovala chibi Hitsugayu. Je tak kráásný...

Dostala jsem se do 2.kola SONB

29. května 2009 v 14:31 | Ryouko
Tak díky vašim hlasům jsem se prokopala do dalšího kola, což je naprosto neuvěřitelné! Děkuju všem, kteří pro mě hlasovali. Ale jak známo, tyhle soutěže mají většinou více kol, takže vás ještě jednou prosím, abyste pro mě hlasovali ZDE. Předem děkuju, pak už dám snad pokoj :).

Přihlásila jsem se do SONB

24. května 2009 v 19:04 | Ryouko
Opět jsem v návalu bláznovství provedla nejblbější věc světa...vůbec nevím, proč jsem to udělala. Každopádně, kdo by chtěl,může pro mě hlasovat TADY. Byla bych vám za to moc vděčná, protože je to s mým blogem 1.soutěž. To jsem zvědavá, jak dopadnu...

Zase nový design:)

30. dubna 2009 v 22:16 | Ryouko
No,tak jak to asi vidíte,už zase přišla změna.Nevím,jestli k lepšímu nebo horšímu,to posuďte sami:D
A tady můj minulý:

Milujeme anime!

15. dubna 2009 v 22:45 | Ryouko
Milujeme anime!
Pokud souhlasíte,dejte si tento obrázek i na svůj blog:)

Změna přezdívky

11. dubna 2009 v 9:56 | Ryouko
Jak napovídá název článku,rozhodla jsem se pro změnu přezdívky.Říkala jsem si,že když už mám blog anime,tak bych si mohla vybrat i vhodnější přezdívku.Dívala jsem se na japonská dívčí jména a vybrala jsem si.Moje nová přezdívka je tedy Ryouko.
Moc prosím SBéčka,aby mě u sebe přejmenovali.Děkuji mockrát.

Vaše Ryouko

Blog

9. října 2008 v 14:20 | Ryouko
Tak Vás vítám na novém blogu o fantasy a anime! Doufám, že se vám tady bude líbit a přeju šťastnou cestu po internetu (teda myslim bez virů).
 
 

Reklama